Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:02 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dziecko cierpienia

Co i dlaczego warto przeczytać?

Dziecko cierpienia

Postprzez admin » So sty 31, 2009 12:19 pm

W ubiegłym roku ukazała się książka "Dziecko cierpienia". Przejmująca historia. Gdyby ktoś był zainteresowany to w tej chwili jest rozprowadzana przez Radio Chrześcijanin.

Trochę na ten cel egzemplarzy ufundował wydawca tzn. Fundacja Nadzieja dla Przyszłości.

O książce:

Opisana historia jest przerażająca, momentami makabryczna. Ból staje się wręcz namacalny, gdy ze łzami śledzimy tragedię Mauriego Blaira, małego chłopca, którego dzieciństwo naznaczyły cierpienie i strach.

Stary człowiek bił pięścią dziecko, aż do znudzenia. Następnie, niczym szmacianą lalką, rzucił nim o podłogę i zaczął kopać. Chłopak tak długo płakał, aż szloch zatkał mu gardło; potem starał się już tylko złapać oddech. W przerażeniu Maury ciągle pamiętał o tym, że nie może stawiać oporu, gdyż to, wprawiało mężczyznę w jeszcze większy szał (….)
Dziecko leżało nieruchomo, ciężko dysząc i cichutko łkając. Wiło się z bólu, zadając sobie szereg pytań: dlaczego on mnie tak nienawidzi? Dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego nikt mnie nie chce?….

Książka normalnie kosztuje 20zł choć znalazłem 2 księgarnie, które mają promocję na nią 50% :)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron