Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:39 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Biblionerzy

zalety i ich wady

Biblionerzy

Postprzez punc » N lis 22, 2009 1:30 pm

Witam was serdecznie,
Chciałem wam przedstawić grę "Biblionerzy" przygotowaną przez ludzi z otwockiej wspólnoty modlitewno charyzmatycznej, przy kościele pallotynów. Grę znajdziecie na stronie
http://www.sneotwock.pl/biblio/
Mogą z niej korzystać ci znający Biblie bardzo dobrze, a zarówno ci, u których leży ona tylko na półce ( chociaż wierzę, że tutaj nie ma takiego "przypadku")
Warto się spróbować :D Proszę zapoznać się z instrukjcją gry. Proszę również o pomoc w promocji owej gry jeżeli wam/ci się spodoba.
Gra zawiera jeszcze błędy literówkowe i logiczne, lecz jest co jakiś czas aktualizwoana
Możesz nam pomóc w ulepszaniu wysyłając swoje uwagi na adres mailowy zawarty w Instrukcji :D
Cenimy uwagi, pochwały :D i modlitwę.
Z Panem Bogiem! życzę miłej zabawy w gronie całej rodziny :D
punc
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lis 22, 2009 1:12 pm

Postprzez kuba84 » N lis 22, 2009 10:37 pm

Tutaj za dużego odzewu niestety nie będzie. Jak widzisz, twój post jest pierwszym postem od 18 dni w tym dziale. Kilka osób na tym forum pewnie się dowie o tej grze. Sam w nią grałem i przyznam, że jest sprytnie zrobiona. Zarówno "publiczność", jak i "przyjaciel" wskazali tę samą odpowiedź na jedno z pytań i okazała się odpowiedzią ...złą. Ale dobrze, bo to zmusza do myślenia.
kuba84
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): So paź 24, 2009 1:04 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez punc » N lis 22, 2009 11:46 pm

prawdopodobieństwo jest zależne od poziomu pytania :D
punc
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lis 22, 2009 1:12 pm

Postprzez zosiano » N lis 22, 2009 11:51 pm

No tak, chyba tak, bo przy ostatnim 15 pytaniu skorzystałam z pomocy braciszka przez telefon i zrobił mnie w bambuko i zawaliłam równo - och jak się wściekłam :D, bo byłam tuż tuż.
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hungry » Pn lis 23, 2009 8:56 am

Taką grę na kompa już dawno wymyślono tylko że w dosie. Mam ją gdzieś w instalkach. ;)
Jest ona też dalej w sieci do pobrania tutaj. Jak widać to już modyfikacja, bo ja ją miałem jeszcze wcześniej niż na tej stronie opublikowana. Stara gierka.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez zosiano » Pn lis 23, 2009 10:28 am

:D No tak, ale kto dziś pracuje na DOS-ie? Chyba takie dinozaury jak my wiedzą, że w ogóle taki program istniał.
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hungry » Pn lis 23, 2009 11:36 am

I tu byś się zdziwiła, że dziś się używa DOS'u również. To że vista 64 bitowa ma problem z dosowymi programami nie znaczy że pod XP nie działają :)
Biblionerzy śmigają pod Win XP. Myślę że ten dział forum będzie odpowiedni dla programu "biblionerzy" Dlatego wątek przesunąłem w to miejsce.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez zosiano » Pn lis 23, 2009 12:37 pm

Oooo, mam XP! DOS był świetny, ale dla mnie zawsze była ta bariera językowa - zbyt słabo znam angielski, można mówić o wtórnym analfabetyzmie, gdyż uczyłam się go 43 lata temu :D i choć byłam dobra w te klocki, to nie miałam żywego kontaktu z językiem przez te lata. Wiadomo, że dopiero w latach 70. można było na dowód wyjechać do Enerdowa lub Pepikowa, a tam prędzej po rusku, jak po angielsku.
Ale spytam synka Łukaszka - naczelnego informatyka domu, co się da z tym zrobić, bo Andrzej elektronik zbyt poważna szycha na takie pierdy i opędza się ode mnie zwalając na młodszego brata. :D
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hungry » Pn lis 23, 2009 1:12 pm

Nie no bez przesady nie ma mowy o wtórnym analfabetyźmie gdy nie chodzi o język ojczysty. :) Angielski nie jest językiem ani urzędowym w naszym kraju ani ojczystym, choć
po prostu przydaje się coraz częściej w krajach europejskich. Poza tym nie tylko w DOS'ie go mamy ale w większości oprogramowania.
Dobrze że masz XP więc pozazdrościć że możesz sobie w "Bilionerów" poklikać.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Wymiana:

pozdrawiamy

cron