Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:04 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

O projekcie...

Forum serwisu pomocnego dla kaznodziejów i nie tylko...

O projekcie...

Postprzez darq » Śr lut 28, 2007 11:27 am

---
tymczasowy adres Bazy Ilustracji Do Kazań:
http://pojednanie.kz.pl/ilustracje
---


Kilka słów o projekcie....

Projekt Baza Ilustracji Do Kazań, zdaje się, że jest pierwszym tego typu projektem w polskim internecie. W założeniu ma być bazą ilustracji (przykładów) służących kaznodziejom w ich szczególnym powołaniu jakim jest głoszenie Słowa Bożego.

Pomysł zrodzony z potrzeby jest niezwykle banalny.
Wystarczy tylko przysłać (przysyłać) ilustracje przy pomocy formularza do opiekuna projektu, by ten umieścił ją w bazie.Zebrane ilustracje są prezentowane na stronach (korzystając z funkcji 'szukaj') i gotowe do używania.

W zamyśle baza będzie dostępna za darmo.

Jeśli znajdą się chętni, którzy systematycznie będą dostarczali nowych ilustracji przewidujemy dodanie ich loginów do systemu, tak by mogli umieszczać ilustracje bezpośrednio (z pominięciem opiekuna).
Im więcej będzie nadesłanych ilustracji tym baza będzie lepiej spełniała swoją rolę!

Silnik bazy jest własnością opiekuna bazy, natomiast cytaty, ilustracje należą do swoich właścicieli. W bazie umieszczone są na zwykłych zasadach, jako cytaty. Wykorzystywanie ich nie podlega żadnej opłacie. Używanie na zwykłych zasadach (tak jak każdy inny cytat).

Życzymy miłego korzystania z systemu i owocnej pracy z Bożym Słowem.
Dariusz R. Hapoń





---
tymczasowy adres Bazy Ilustracji Do Kazań:
http://pojednanie.kz.pl/ilustracje
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » N maja 27, 2007 1:12 pm

Miło mi zapowiedzieć, że już niedługo (tak, wiem już to mówiłem, ale robi sie to coraz realniejsze) baza zostanie przeniesiona na nowy serwer, rozpocznie się kampania reklamowa, a także będe miał więcej czasu na dokładanie ilustracji.
Moja praca zawodowa dobiega końca :( więc teoretycznie będe znów miał więcej czasu i... alleluja i do przodu :)
pozdrowienia dla wszystkich, którzy kochają Boże Słowo i mają pragnienie, by kaznodziejstwo w naszym kraju było coraz wierniejsze Biblii i na coraz lepszym poziomie.
CU
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl


Powrót do Baza Ilustracji Do Kazań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron