Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:43 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

modlitwa o uwolnienie, jaki zakon?

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

modlitwa o uwolnienie, jaki zakon?

Postprzez tomasznonprofit » Śr wrz 11, 2019 3:34 pm

Witajcie

Mam problem. Moja mama cierpi na poważne problemy emocjonalne. Od kilu lat ma natręctwa. Wydawać by się mogło, że to normalna jednostka chorobowa.
Ale jej objawy są bardzo niestandardowe, np. np. drżenie nóg, jakieś "prądy".

Mam bierze leki, ale jest przekonana, że to coś innego, coś o pochodzeniu "demonicznym".
Ja miałem podobną sytuację zdrowotną przez wiele lat i wyszedłem z tego - pomogła modlitwa i pobyt w Tyńcu.

Nie wiemy skąd to się wzięło. Ale są przesłanki za takim myśleniem. Np. wiele lat temu moja siostra wywoływała w naszym domu duchy.

Przepraszam, jeśli dla kogoś brzmi to niepoważnie, ale jesteśmy niemal pewni, że opisana choroba to wynik czegoś w rodzaju dręczenia.

Szukam pomocy dla mamy. Wiem, że jest w Polsce jakiś zakon żeński, gdzie siostry modlą się za uwolnienie w podobnych sytuacjach. Podobno bardzo skutecznie. Kiedyś pewien ksiądz mi o tym mówił, ale zapomniałem, jaki to jest zakon.

Pomóżcie, znaleźć takie zgromadzenia "wyspecjalizowane" w modlitwie uwalniającej.
tomasznonprofit
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2019 3:08 pm

Re: modlitwa o uwolnienie, jaki zakon?

Postprzez admin » Pt sty 31, 2020 9:23 am

Zacząłbym od przygotowania się do wolności jaką daje Chrystus. Sięgnąłbym po lekturę Pisma Świętego - Nowego Testamentu. Osoba, która chce być uwolniona trwale potrzebuje trwałej relacji z Bogiem. To relacja oparta za nawróceniu się do Jezusa Chrystusa, odwróceniu się od tego co jest grzechem. To jednak nie wyczerpuje tematu ale na początek dobry kierunek.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: modlitwa o uwolnienie, jaki zakon?

Postprzez MarDeb » Wt lip 07, 2020 4:35 pm

Nie szukajcie zakonu. Poproście Jezusa o uwolnienie. Poproście o przebaczenie grzechów.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron