Teraz jest Cz kwi 25, 2024 3:00 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy raj jest trzecim niebem?

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez axanna » Pn sty 07, 2008 9:14 pm

Hmmm... Abiszaju...
Leaf only, ja przecież wiem tyle samo co inni. Nie bardzo wiem, o co chodzi... może coś zapomniałam?
Co skłoniło do dyskusji? Ale Abiszaj powiedział, aby u mnie zapytać, dlaczego pojawił się na tym forum, a nie co go skłoniło...
Jeżeli dobrze kombinuje, to, zgodnie z pierwszym postem Abiszaja, pojawił się po to, żeby poszukać społeczności wierzących.
Jeżeli co nie tak, proszę poprawić.

P.S. W Piekle pózniej się odezwę, bo wymaga więcej czasu.... to znaczy nie w piekle, a w "Piekle..."
:mrgreen:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez leaf only » Pn sty 07, 2008 9:21 pm

W ogóle , to zapytaj też Axannę dlaczego pojawiłem się na tym forum.Warto.Wierz mi.


Nie warto, bo Axanna nie bardzo wie, o co chodzi.

Fajna sytuacja:)
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez axanna » Pn sty 07, 2008 9:24 pm

Jak to nie wiem? Odpowiedziałam przecież. Zresztą można samemu sprawdzić, jak kto chcę. :)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez leaf only » Pn sty 07, 2008 9:30 pm

axanna napisał(a):Jak to nie wiem? Odpowiedziałam przecież. Zresztą można samemu sprawdzić, jak kto chcę. :)


Odpowiedziałaś tak:

Leaf only, ja przecież wiem tyle samo co inni. Nie bardzo wiem, o co chodzi... może coś zapomniałam?


Potem dodałaś nieco o swoich "kombinacjach".

Nie, ja nie mogę sama się dowiedzieć, gdyż Abiszaj obdarzył tą wiedzą właśnie Ciebie. I zachęcał do pytania Ciebie:)

Dobra, Axanno, zostawmy tę dygresję.

Może Abiszaj objawi w sposób bardziej bezpośredni swe cele. Najbardziej "ciekawi" mnie, co też może być "wręcz przeciwne do dyskusji o naukach", hmmm...
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez axanna » Pn sty 07, 2008 9:36 pm

"Obdarzył właśnie mnie"? Mam luki w pamięci? Abiszaju, czym Ty mnie obdarzył, ujawnij proszę...
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez leaf only » Wt sty 08, 2008 5:36 am

Napisałem nie do ciebie, a do darqa


Och, to wielce przepraszam, ale... to jest forum publiczne. Osobno do Darqa to chyba przez PW by wypadało.

Axanno, oczywiście, że nie musisz mi wszystkiego mówić - fajnie jest mieć tajemnice, szczególnie na forum:)

Pozdrawiam.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez darq » Wt sty 08, 2008 7:50 am

Ja się poddaję. Nie potrafię tak rozmawiać, atmosfera nie dla mnie. Tak, więc wybacz Abiszaju, ale zamęczyłeś mnie swoja napastliwością.
Twoje "rozliczne argumenty", a zwłaszcza docinki ad personam i krążenie wokół tematu, powala.
Ja pasuje...
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez axanna » Wt sty 08, 2008 10:13 am

He, ja właściwie nie wiem.... czuje się jakbym miała z czegoś się tłumaczyć... dziwnie jakoś. Leaf, nie mam tajemnic i powiem, co tylko chcesz - pytaj śmiało, siostrzyczko, Abiszaj chyba żartuje.
Pozdrawiam wszystkich. :)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez leaf only » Wt sty 08, 2008 11:52 pm

axanna napisał(a):He, ja właściwie nie wiem.... czuje się jakbym miała z czegoś się tłumaczyć... dziwnie jakoś. Leaf, nie mam tajemnic i powiem, co tylko chcesz - pytaj śmiało, siostrzyczko, Abiszaj chyba żartuje.
Pozdrawiam wszystkich. :)



Spokojnie Axanno - już wiesz, że to był tylko... żart:)

I naprawdę nie musisz się tłumaczyć: to, co chciałabym wiedzieć o Abiszaju, już wiem.
Więc się już nie kłopocz:) Pozdrawiam.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron