Teraz jest Wt kwi 16, 2024 7:06 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Zadośćuczynienie

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez Leon91 » N gru 30, 2007 10:54 pm

Każdy człowiek grzeszy,może ty nie?chcesz mi wmówić,że nigdy nie zgrzeszyłeś?Zastanów się chwilke...
Leon91
 

Postprzez axanna » N gru 30, 2007 11:07 pm

Illusion, proszę wypowiadać się zgodnie z przesłaniem Biblii.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Leon91 » N gru 30, 2007 11:09 pm

W innym temacie napisałeś mi "Nie odpowiedziałeś na moje pytanie" teraz ty nie odpowiadasz na moje.Więc spytam:Na prawde uważasz,że jesteś bez grzechu?Masz czyste sumienie?Chociaż biorąc pod uwage to,że sam sobie mówisz co dobre a co złe to można uznać twoją racje.Napisałem to tu bo nie chce robić komuś roboty z twojego powodu,po drugie temat nie zwie sie"moje występki" i nie o to jest jego celem,zadałem pytanie a jeśli nie potrafisz sensownie odpowiedzieć to lepiej nie mów nic.

Tak mówi o tym,jednak nic o tym nie pisze,że jeśli ktoś w życiu popełnił grzech ciężki już może sie nie starać o poprawe bo itak ma piekło zapewnione.Całe życie mamy sie doskonalić i dążyć do życia bez grzechu.
PS.Edytuj posty...
Ostatnio edytowano N gru 30, 2007 11:12 pm przez Leon91, łącznie edytowano 1 raz
Leon91
 

Postprzez admin » N gru 30, 2007 11:13 pm

Illusion widze ze sie uwzioles na czlowieka. Stonuj prosze.

Watek zamykam. Tylko na prosbe jego autora zostanie otwarty.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Leon91 » Pn gru 31, 2007 1:12 am

Dobra można powiedzieć,że dowiedziałem sie już tego czego chciałem,mam nadzieje Illusion,ze nie żywisz do mnie urazy za to że sie troche pokłóciliśmy,jeśli tak to przepraszam.
Leon91
 

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron