Teraz jest Pt lip 19, 2024 1:30 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Okultyzm w rodzinie

Co nas nurtuje, o co chcielibyśmy zapytać (duszpasterz radzi). Zadawać pytania mogą tylko osoby zarejestrowane. Odpowiedzi udziela krótko ale jednak, (poproszony o to) pastor z długoletnim doświadczeniem.
Regulamin działu
Zasady dot. tego działu.
1. Nie jest to miejsce na dyskusje czy polemiki.
2. Masz problem? Pragniesz zapytać? Uczyń to zakładając tutaj temat.
3. Jedno pytanie, jedna krótka odpowiedź i temat zostaje zamknięty. Jeśli chcesz poznać co mają do powiedzenia inni i podyskutować o tym, to przejdź do stosownego działu na tym forum i tam załóż swój temat.
4. Nasz duszpasterze nie udziela rad poprzez prywatną pocztę, może jednak przeczytać ją aby uzupełnić swoją odpowiedź już udzieloną.
5. Prosimy o uszanowanie tych zasad.

Okultyzm w rodzinie

Postprzez Asda9 » N cze 10, 2018 6:47 pm

Mam pytanie. Moja mama ma prawdziwą stertę gazet typu wróżby i tym podobne ideologie. W szafce trzyma karty i starą, zniszczoną gazetę z opisem jak wróżyć z kart. Jest tak praktycznie od kąd pamiętam (mam 15 lat). pamiętam jak miałam około 3 lata, poszłam do mamy, siedziała przy biurku z kartami i gazetą. Zapytałam się mamy zaciekawiony co robi, a ona wytłumaczyła mi że wróży. To był chyba pierwszy raz kiedy widziałam mamę wróżącą. Wspomnę że zanim wróciłam do kościoła(niecały rok temu) byłam wplątana w okultyzm i sama korzystałam z tych rzeczy. Moje pytanie brzmi : Czy będzie złem to, jeśli spalę/wyrzucę/zniszczę tą stertę okultystycznych rzeczy? W końcu to nie moja własność. Wiem że mama pewnie będzie na mnie zła lub nawet wściekła. Boję się że znowu będzie na mnie krzyczeć że udaje świętą, próbuję zbawić świat i że jestem psychiczną. Proszę was o odpowiedź, czy to będzie grzechem jeśli to zrobię?
Asda9
 
Posty: 1
Dołączył(a): N cze 10, 2018 6:31 pm

Powrót do Dylematy dnia codziennego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Wymiana:

pozdrawiamy

cron