Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:28 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Bluźnierstwo przeciwko Duchowi Św.

Co nas nurtuje, o co chcielibyśmy zapytać (duszpasterz radzi). Zadawać pytania mogą tylko osoby zarejestrowane. Odpowiedzi udziela krótko ale jednak, (poproszony o to) pastor z długoletnim doświadczeniem.
Regulamin działu
Zasady dot. tego działu.
1. Nie jest to miejsce na dyskusje czy polemiki.
2. Masz problem? Pragniesz zapytać? Uczyń to zakładając tutaj temat.
3. Jedno pytanie, jedna krótka odpowiedź i temat zostaje zamknięty. Jeśli chcesz poznać co mają do powiedzenia inni i podyskutować o tym, to przejdź do stosownego działu na tym forum i tam załóż swój temat.
4. Nasz duszpasterze nie udziela rad poprzez prywatną pocztę, może jednak przeczytać ją aby uzupełnić swoją odpowiedź już udzieloną.
5. Prosimy o uszanowanie tych zasad.

Bluźnierstwo przeciwko Duchowi Św.

Postprzez EM16 » Pt sie 19, 2016 1:40 pm

Chciałbym zapytać o bardzo nurtujący mnie problem. Otóż dopuściłem się grzechu przeciwko Duchowi Świętemu, wypowiadając wulgarne i obraźliwe słowa na jego temat... Wiem że Ewangelia mówi jasno iż taki grzech nigdy nie zostanie odpuszczony... Czy to oznacza że nie ma już dla mnie nadziei?
Tak na marginesie: na drugi dzień rano, gdy zacząłem o tym rozmyślać, na parapecie okna nagle usiadł czarny, bardzo nędznie wyglądający kruk (lub może wrona?) i przez chwilę na mnie patrzył, po czym odleciał. Można to rozumieć jako zły znak...
EM16
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sie 19, 2016 1:34 pm

Powrót do Dylematy dnia codziennego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Wymiana:

pozdrawiamy

cron