Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:06 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Wizyta Świadków Jehowy

Co nas nurtuje, o co chcielibyśmy zapytać (duszpasterz radzi). Zadawać pytania mogą tylko osoby zarejestrowane. Odpowiedzi udziela krótko ale jednak, (poproszony o to) pastor z długoletnim doświadczeniem.
Regulamin działu
Zasady dot. tego działu.
1. Nie jest to miejsce na dyskusje czy polemiki.
2. Masz problem? Pragniesz zapytać? Uczyń to zakładając tutaj temat.
3. Jedno pytanie, jedna krótka odpowiedź i temat zostaje zamknięty. Jeśli chcesz poznać co mają do powiedzenia inni i podyskutować o tym, to przejdź do stosownego działu na tym forum i tam załóż swój temat.
4. Nasz duszpasterze nie udziela rad poprzez prywatną pocztę, może jednak przeczytać ją aby uzupełnić swoją odpowiedź już udzieloną.
5. Prosimy o uszanowanie tych zasad.

Wizyta Świadków Jehowy

Postprzez Natsu » Pt sie 21, 2015 10:07 am

Witam. Opiszę krótko mój problem. Dziś zamyślona w pośpiechu otworzyłam drzwi domu a w progu dwóch chłopców i ojciec oczywiście byli to świadkowie Jehowy. Jestem cichą i spokojną osobą a przede wszystkim staram się być miła dla każdego człowieka więc nie potrafiłam zamknąć drzwi wysłuchałam kilku zdań i przyjęłam czasopismo co już zdarzało się kilka razy w przeszłości ponieważ staram się do każdego podchodzić z szacunkiem i nie deptać jego pracy wiary co oczywiście nie znaczy że mam zamiar zmienić wiarę ponieważ jestem wierzącą praktykującą katoliczką. I tu moje pytanie czy popełniłam grzech czy muszę się z tego spowiadać??
Natsu
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sie 21, 2015 9:58 am

Powrót do Dylematy dnia codziennego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Wymiana:

pozdrawiamy

cron