Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:17 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dzieło stwórcze świadczy o tym, że Bóg nas bardzo kocha!

w codziennym życiu chrześcijanina

Dzieło stwórcze świadczy o tym, że Bóg nas bardzo kocha!

Postprzez Hendi » Cz lut 27, 2020 9:30 am

Zachęcam do obejrzenia ciekawego filmu, ukazującego miłość Boga do nas - ludzi.

DZIEŁO STWÓRCZE ŚWIADCZY O MIŁOŚCI BOGA DO LUDZI
Hendi
Użytkownik
 
Posty: 70
Dołączył(a): Pt gru 20, 2019 7:53 am

Re: Dzieło stwórcze świadczy o tym, że Bóg nas bardzo kocha!

Postprzez MarDeb » Wt lip 07, 2020 4:43 pm

Niestety to dzieło ludzi uważających Jezusa za jakiegoś anioła a Ducha Świętego za bliżej nieokreśloną siłę. Szkoda czasu.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzieło stwórcze świadczy o tym, że Bóg nas bardzo kocha!

Postprzez robbo1 » Pn lip 26, 2021 5:06 pm

Wszystkie strony "świadków" znam. W przypadku "dzieła stwórczego", jest pewne zagadnienie, które mnie do niego zniechęca. Jest nim pasożytnictwo dużej ilości stworzeń. Mam w domu dwie książki z zakresu parazytologii. Iw nich wyczytałem, że na naszej planecie jest ok. sto tysięcy gatunków pasożytów. To olbrzymia ilość stworzeń, które z punktu widzenia kreacjonizmu, nie powstały przypadkowo. Wiele z nich przejawia niezwykłe zdolności przeżycia, przetrwania, jak i życia jako pasożyty. Mam świadomość niezwykłości stworzeń. Niestety do tych należy zaliczyć i pasożyty. Od dawna występuje przeciw szeroko rozumianemu ewolucjonizmowi. Niestety mam świadomość, że jak żadne inne dowody, parazytologia świadczy na rzecz ewolucjonizmu. Dowodzi tego np. ks. którą napisał Włodzimierz Michajłow "Ewolucjonizm a parazytologia". Seria OMEGA tom 2 Niestety istnienie pasożytów przemawia przeciw stworzeniu. W pewnym stopniu za wyjaśnienie można posłużyć się Rzym.8:19-25 Za wyjaśnienie i nadzieje, że to się zmieni.
robbo1
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt lip 20, 2021 2:55 pm


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron