Teraz jest Wt kwi 23, 2024 8:06 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dary Duchowe

w codziennym życiu chrześcijanina

Dary Duchowe

Postprzez tUrU » N gru 06, 2009 9:27 pm

Pismo w kilku miejscach wspomina o Darach Duchowych... i mimo, że w Biblii jest mowa nie tylko o jednym Darze Duchowym.. to mimo to ja chciałbym porozmawiać o jednym;) mianowicie o mówieniu innymi językami, mam pytanie jak można taki Dar Duchowy osiągnąć??
tUrU
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 3:03 pm

Re: Dary Duchowe

Postprzez ucash » N gru 06, 2009 11:03 pm

tUrU napisał(a):Pismo w kilku miejscach wspomina o Darach Duchowych... i mimo, że w Biblii jest mowa nie tylko o jednym Darze Duchowym.. to mimo to ja chciałbym porozmawiać o jednym;) mianowicie o mówieniu innymi językami, mam pytanie jak można taki Dar Duchowy osiągnąć??


Turu zadnego Daru Duchowego sam nie osiagniesz i nie mozna go samemu w zaden sposob wypracowac ani wytrenowac
Wspolpracuje z Duchem Swietym oraz pros Pana w modlitwie o Dary Duchowe.
Gdzies ostatnio slyszalem nabozenstwo gdzie pastor zachcecal do mowienia jezykami a u tych co nie potrafili to brzmialo karabara kukuryku rara, poprostu gadali co im na jezyk przynioslo i takie gadanie mialo sie przerodzic w mowienie jezykami :roll:
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez hungry » Pn gru 07, 2009 7:32 am

O darach Ducha już była mowa w wątku "Czy Dary Ducha ustały?", oraz konkretnie o językach tu i tu. Zapraszam do dyskusji w istniejących już wątkach.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron