Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:42 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Inicjatywa

porozmawiajmy

Inicjatywa

Postprzez pawelk__111 » Pt wrz 06, 2013 1:30 pm

Witam, nie byłem pewny w którym dziale to napisać, ale zdecydowałem się tu. Widzę, że na tym forum jest wiele ludzi naprawdę oddanych Panu, więc wpadłem na pomysł. Jeśli jest tu ktoś z okolic miasta Ostrów Mazowiecka (np. Ostrołęka, Łomża, Brok, Małkinia czy Wyszków) chciałbym zebrać osoby, które chciałyby pomóc potrzebującym (fizycznie i duchowo). Można by stworzyć jakąś organizację czy coś takiego.
Jeśli ktoś byłby chętny spotkamy się i omówimy jak i komu można pomóc (ja myślałem o bezdomnych, lecz w moim mieście ich nie widzę, lub niepełnosprawnych).
Gdybyśmy się zebrali moglibyśmy nie tylko pomóc im materialnie, lecz razem zanieść im Dobrą Nowinę.
Proszę pomyślcie nad tym. Bardzo mi na tym zależy bo mam już dość bezczynności. Poza tym w grupie zawsze więcej zdziałamy niż osobno.
Jak stwierdził Chrystus: "Gdzie dwóch, lub trzech zbiera się w imię Moje, tam jestem pośród nich", oraz "Co uczynicie jednemu z tych Moich najmniejszych, Mnie uczynicie"
pawelk__111
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sie 23, 2013 12:32 pm

Re: Inicjatywa

Postprzez hungry » Pn wrz 09, 2013 11:59 am

pawelk__111 napisał(a):Witam, nie byłem pewny w którym dziale to napisać, ale zdecydowałem się tu. Widzę, że na tym forum jest wiele ludzi naprawdę oddanych Panu, więc wpadłem na pomysł. Jeśli jest tu ktoś z okolic miasta Ostrów Mazowiecka (np. Ostrołęka, Łomża, Brok, Małkinia czy Wyszków) chciałbym zebrać osoby, które chciałyby pomóc potrzebującym (fizycznie i duchowo). Można by stworzyć jakąś organizację czy coś takiego.
Jeśli ktoś byłby chętny spotkamy się i omówimy jak i komu można pomóc (ja myślałem o bezdomnych, lecz w moim mieście ich nie widzę, lub niepełnosprawnych).
Gdybyśmy się zebrali moglibyśmy nie tylko pomóc im materialnie, lecz razem zanieść im Dobrą Nowinę.
Proszę pomyślcie nad tym. Bardzo mi na tym zależy bo mam już dość bezczynności. Poza tym w grupie zawsze więcej zdziałamy niż osobno.
Jak stwierdził Chrystus: "Gdzie dwóch, lub trzech zbiera się w imię Moje, tam jestem pośród nich", oraz "Co uczynicie jednemu z tych Moich najmniejszych, Mnie uczynicie"

Osobiście doradziłbym dołączyć do istniejących już organizacji, misji, kościołów i zborów chrześcijańskich zajmujących się praca misyjną i charytatywną zarazem. ;) Niemalże w każdy mieście gdzie są chrześcijańskie kościoły istnieją takie placówki i inicjatywy. :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Inicjatywa

Postprzez pawelk__111 » Pn wrz 09, 2013 4:09 pm

Chyba tak zrobie bo nie mogę znaleźć ludzi którzy chcieliby pomóc
pawelk__111
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sie 23, 2013 12:32 pm

Re: Inicjatywa

Postprzez admin » Śr wrz 11, 2013 9:59 pm

Tak zrób, dołącz się. Zawsze to nie będziesz sam a i raźniej kiedy można coś robić z innymi. Inna to już cenna sprawa to nabieramy doświadczenia przy innych.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron