Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:08 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Jak sie nawrócic ??

porozmawiajmy

Jak sie nawrócic ??

Postprzez zagubionadusza » N gru 02, 2012 11:30 am

Chciałabym sie nawrócic ale nie wiem jak. Grzeszyłam na rozmaite sposoby od kłamstwa po nieczystosc a kiedys nawet "bawilam" sie w duchy, pakty itp. A pozatym nie umiem sie modlic, nie wiem czy Bóg mi wybaczy tyle razy juz mowilam ze chce sie nawrocic ale jakos potem o tym zapominalam... A teraz naprawde chce sie w koncu zmienic, poznac Chrystusa.
zagubionadusza
 
Posty: 1
Dołączył(a): N gru 02, 2012 11:25 am

Re: Jak sie nawrócic ??

Postprzez hungry » Śr gru 05, 2012 8:08 am

Witaj! Nie ma takiego grzechu z którego Bóg by Cię nie podniósł, On tylko pragnie aby się do Niego zwrócić ze szczerym sercem. A dobrze, że masz pragnienie do Niego przyjść i poznać Chrystusa. Bowiem On nam też zostawił swoje słowo zapisane w Biblii pod natchnieniem Swego Ducha Świętego, w którym właśnie oznajmia nam, że właśnie przez wiarę w Jezusa Chrystusa i przez Jego dokonane dzieło na krzyżu, kiedy to był nieludzko zbity i umęczony poniósł On tam wszystkie Twoje grzechy i winy, które Cię przygniatają jak wielki ciężar. Gdy ze zwykłą prostą wiarą, swojego szczerego serca opierasz się na tym co jest zapisane w Biblii, wspominając Jego krzyż i następnie Jego cudowne chwalebne Zmartwychwstanie, wyznając przed Nim w pokorze swoje grzechy, uznając, że On na Golgocie przelał swoją krew za Ciebie, a Ty uznasz Go osobiście swoim Panem i Zbawicielem, doświadczysz cudu zbawienia Twojej osoby. On również zapewnia w swoim słowie w Psalmie 46 w wersecie 1i 2:
"Bóg jest ucieczką i siłą naszą, Pomocą w utrapieniach najpewniejszą. Przeto się nie boimy, choćby ziemia zadrżała I góry zachwiały się w głębi mórz."
A Jezus jeszcze dodatkowo zapewnia każdego kto przychodzi do Niego w prostej modlitwie, że:
"Wszystko, co mi daje Ojciec, przyjdzie do mnie, a tego, który do mnie przychodzi, nie wyrzucę precz." Ewangelia św. Jana 6:37
A i ja również dawniej bawiłem się horoskopami, okultyzmem, po ciemnej stronie w życiu, ale i znam człowieka człowieka, który także bawił się kiedyś tym i zarówno mi jak i jemu radości to nie przyniosło, wręcz przeciwnie życie w coraz większej destrukcji. Ale poruszające świadectwo jego uwolnienia znajduje się na jednym ze społecznościowych portali video, które też wrzuciłem niedawno na swojej stronie:
http://hungrychn.republika.pl/napodd2.htm
Program niedawno był emitowany w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych, na której przez pewien czas chrześcijanie mieli wykupiony czas antenowy, a dziś dali to na Internet.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Jak sie nawrócic ??

Postprzez admin » Wt kwi 30, 2013 2:27 pm

Zerknij na stronę www.ewangelia.com Możesz też nawiązać tam kontakt z ludźmi, którzy chętni ci w tym pomogą.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron