Teraz jest So lis 27, 2021 9:27 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Polonia-Polska-USA, zaproszenie

porozmawiajmy

Polonia-Polska-USA, zaproszenie

Postprzez Amerykan » N sie 14, 2011 4:31 am

Pozdrowienia z okolic Chicago,

Od ponad trzynastu lat prowadzę audycję radiową dla Polaków w Chicago i okolicach. Od kilku lat w audycji jest ok. 30 minut czasu na studium biblijne i w tym biorą udział Ania i Józef Lupa. Należymy do Kościoła Zbawiciela w Norridge k/Chicago.

Korzystając ze wzoru szukania, czy łowienia ludzi, jaki pozostawił nam Jezus i korzystając z możliwości docierania do ludzi, szczególnie młodych, jaki mamy obecnie przez internet, widzę nieograniczone możliwości ewangelizacji polskiej młodej generacji. W tej bardzo długiej, ponad tysiąc-letniej historii Polski nie było nigdy większej szansy i większych możliwości niż teraz.

Wizja jest wielka, plan jest wielki, potrzebna jest do tego armia ludzi, Chrześcijan Polaków, jak i Chrześcijan obywateli USA. Mówimy tu o Polsko-Amerykańskiej grupie. Język angielski nie jest konieczny. Plan jest wielki, ale i nasz Pan jest Wielki i dlatego że jest Wielki ma On upodobanie w wielkich dziełach. Często w wielkich dziełach małych ludzi.

Szukamy małych ludzi o wielkim sercu. Szukamy małych ludzi, którzy wierzą/widzą że Pan jest Wielki i że ma On upodobanie w wielkich dziełach. W wielkich dziełach małych ludzi. Szukamy Chrześcijan, którzy widzą jak dużo Polaków ginie na zawsze i nie jest im to obojętne. Szukamy Chrześcijan, którzy głęboko w sercu noszą pragnienie, aby powiedzieć innym jak Wielki jest Pan i jak wielkie dzieła może On uczynić w ich życiu i z ich życiem. Jednocześnie szukam braci/sióstr w Chrystusie, którzy z różnych powodów nie mogli dotąd spełnić swoich głębokich pragnień na polu ewangelizacji i teraz widzą/zobaczą że jest to dla nich niepowtarzalna możliwość spotykania setek, czy tysięcy Polaków przez internet.

Może boisz się że nie masz czasu? Jeśli masz jedną, dwie godziny w tygodniu, na początku wystarczy. Gdy zobaczysz, że jest to coś wspaniałego, znajdzie się i czas. Obecnie w internecie jest tysiące chrześcijańskich stron, kościołów, misji. Tutaj jest coś nowego i coś innego, niż możemy widzieć w internecie.

Zobacz siebie, że jesteś osobą bardzo ważną i bardzo potrzebną w tej wielkiej misji obecnego wieku. Jeśli uznasz że jesteś na tyle cenną osobą w oczach Bożych, że jest to ważne dla Ciebie, jeżeli wyrazisz swoje - tak, odpisz. W następnych miesiącach będziesz otrzymywać informacje o postępie i co możemy czynić wspólnie dalej.

Żyjąc na świecie w jakiejkolwiek innej przestrzeni czasowej, nigdy nie mielibyśmy lepszych warunków aby spotkać tak wielu milionów Polaków jak mamy obecnie, skorzystaj i Ty z tego. Gdy znasz kogoś kto jest zainteresowany aby wziąć udział w tej misji, przekaż te informacje.


Coś dobrego zdarzy się w Twoim życiu, Jezus Chrystus już za to zapłacił!
Tadeusz T.
freee4ever2@yahoo.com
Amerykan
 
Posty: 1
Dołączył(a): N sie 14, 2011 3:25 am
Lokalizacja: USA

Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron