Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:29 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Koledypolskie.pl

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Koledypolskie.pl

Postprzez marysienka » Wt lut 05, 2019 8:48 pm

Witajcie kochani,
Podczas ubiegłorocznych świąt postanowiłam utworzyć stronę z kolędami. Uznałam, że brakuje miejsca w sieci, które w fajny sposób pozwoliłyby zapoznać się z naszymi jakże pięknymi kolędami.

Oczywiście wizja rozbiła się o rzeczywistość, jak i również brak czasu. Ale z pomocą dobrych ludzi udało mi się w miarę zrealizować swoją wizję.

Święta już minęły, ale może niektórzy z was mają tak jak ja - i dalej lubią posłuchać sobie kolęd :)

Zapraszam wszystkich na stronę Kolędy polskie - w bazie znajdziecie 257 kolęd (na dzień dzisiejszy) - z tekstem i z najpopularniejszymi aranżacjami i tymi niszowymi..które są równie piękne lub oryginalne.

Bardzo dużo pracy kosztowało mnie przygotowanie historii i opisu kolęd - zachęcam do zapoznania się z przykładowymi:
Lulajże Jezuniu
Wśród nocnej ciszy
Dzisiaj w Betlejem
Przybieżeli do Betlejem
Bóg się rodzi
Pójdźmy wszyscy do stajenki

Zapraszam również do zapoznania się z poszczególnymi działami na stronie -
Najpiękniejsze kolędy polskie - zebrałam tutaj piękne wykonania polskich kolęd w formę playlisty. Dla mnie sa the best :)
Kolędy dla dzieci - tutaj animowane kolędy, idealne dla najmłodszych ale i nie tylko (zobaczcie Idą trzej królowie! :) )
Kolędy w wykonaniu gwiazd - tutaj wszystkie utwory zostały podzielone według wykonawców, na razie najpopularniejszych, ale systematycznie dział będzie uzupełniany (w miarę moich możliwości :) )
Zagraniczne kolędy - można sprawdzić tradycyjne kolędy w innych językach - co kraj to obyczaj, zarówno jeśli chodzi o kolędy. Osobiście polecam sprawdzić kolędy niemieckie i kolędy ukraińskie

Jeszcze raz gorąco zachęcam do odwiedzin strony i ewentualnych komentarzy (co wam się podoba, co się nie podoba, co zmienić). Będę bardzo wdzięczna bo cały czas siedzę i staram się ulepszyć stronę by była ciekawsze i wygodniejsza :)
marysienka
 
Posty: 3
Dołączył(a): So gru 01, 2018 3:14 pm

Re: Koledypolskie.pl

Postprzez Niebosklon » Pn gru 16, 2019 11:37 pm

Super sprawa, szczególnie te ukraińskie kolędy
Niebosklon
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn gru 16, 2019 11:36 pm


Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron