Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:12 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Co sie dzieje?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Co sie dzieje?

Postprzez KukusMortus » Cz lip 15, 2010 10:37 pm

Witam wszystkich, Szczęść Boże

Wstydze sie o tym pisać, ale musze to z siebie wyrzucić. Od pewnego czasu śni mi sie taki rudy Diabeł i mowi żebym się zgodził przejąć władze i zniszczył świat. Nazywa mnie Adi II. Sen jest ciagły, noc w noc to samo. Na koniec pada zawsze taka łacińska sentencja Lucifer Mortus Diabolus, kto wie co to znaczy?
Kurczę, chce sie pozbyć tego snu, modlitwa mi nie pomaga. Najwazniejsze jest chyba to że Polska płonie jako ostatni kraj na świecie. Czy to może być jakaś wizja?
KukusMortus
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 15, 2010 10:31 pm

Postprzez admin » Pt lip 16, 2010 8:37 am

Jesli szczerze pytasz to jest na to jedyna dobra rada. Nawrócenie się do Jezusa Chrystusa tak jak Biblia uczy.

Zaś to, że diabeł chce dać ci władzę abyś zniszczył świat to powiem ci, że nie da on nic więcej nadto co już jest na świecie.

Diabeł niszczy nie świat tylko przede wszystkim ludzi. Robi to już o tysięcy lat.
Używa do tego już od tego czasu tysięcy, miliony osób. Każdy kto nie służy Bogu służy diabłu. Człowiek musi komuś służyć - albo Bogu albo diabłu. Można służyć diabłu i czynić jego wolę nawet nie wierząc w niego.

Warto na koniec dodać, że diabeł wie jak skończy tylko ludzie, którzy mu służą bardzo rzadko.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Też to przechodziłam...

Postprzez licia22 » Pn lip 18, 2011 8:49 pm

Posłuchaj 2 lata temu miałam okropne koszmary w nocy,bałam sie kazdego wieczora zasypiac śnił mi sie diabeł,czułam nawet dym,snilo mi sie,ze wpadam w otchłań piekielną,miałam przy tych snach niesamowite drgawki jakby rzucał mna...aż pewnego dnia usłyszałam ewangelie i zaczełam sie modlić...minęło po jakimś czasie wszystko...Chwała Bogu!!!
licia22
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Wyszków

Przyszła nadzieja

Postprzez licia22 » Pn lip 18, 2011 8:52 pm

Pewien człowiek ze mna rozmawiał ze zboru i zaproponowal bym oddała swe zycie Panu Jezusowi,zawahałam sie 2 razy i tak zrobiłam...Chwała Panu!
licia22
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Wyszków


Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron