Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:54 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Proroctwo Johna Paula Jacksona

Co i dlaczego warto przeczytać?

Proroctwo Johna Paula Jacksona

Postprzez Krystjan » Pt lut 04, 2011 6:23 pm

[moderacja: link reklama innego forum został usunięty]
Kiedyś znalazłem to proroctwo w necie i po ostatnich wydarzeniach, o których głośno w tv, przypomniało mi się

jest w tym proroctwie wspomniane m.in. takie coś
- Po odejściu ze stanowiska obecnego prezydenta Egiptu, Mubaraka, nowe terrorystyczne przywództwo zajmie jego miejsce.

a jest tam jeszcze sporo innych rzeczy, nawet bardziej szczegółowych, które dotyczą niedalekiej przyszłości.
Krystjan
 
Posty: 28
Dołączył(a): So paź 03, 2009 6:23 pm

Postprzez asa » So lut 05, 2011 1:16 am

Obecnie moją troską jest fakt, że bez ludzi mówiących o nadchodzących wydarzeniach, Kościół nie odegra zbawczej roli w doprowadzeniu do koniecznej zmiany w tym narodzie i na świecie.

napisał John Paul Jackson
oraz:
Cały czas słyszałem: nieszczęścia 2012 roku, nieszczęścia 2012, nieszczęścia 2012.


czy to zgodne z Biblią?
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez hungry » So lut 05, 2011 1:40 am

Nie łykam przepowiedni, ale sam ciekawy jestem co to będzie w tym, 2012 r. Na pewno jak Bóg pozwoli będzie Euro. ;)

"A teraz wy, którzy mówicie: Dziś albo jutro pójdziemy do tego lub owego miasta, zatrzymamy się tam przez jeden rok i będziemy handlowali i ciągnęli zyski, wy, którzy nie wiecie, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, która ukazuje Się na krótko, a potem znika. Zamiast tego, winniście mówić: Jeżeli Pan zechce, będziemy żyli i zrobimy to lub owo." List św. Jakuba 4:13-15
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez comanche » Cz lut 17, 2011 1:23 pm

Co będzie to będzie. Na razie grozi nam zderzenie z asteroidą
comanche
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 12:55 pm

Postprzez hungry » So lut 19, 2011 1:03 am

comanche napisał(a):Co będzie to będzie. Na razie grozi nam zderzenie z asteroidą

Kolejna przepowiednia? :lol:
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron