Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:23 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Postprzez iwobox » Pn lis 22, 2010 3:03 pm

Witajcie,
Ponizej ankieta, ktorej celem jest zbadanie zapotrzebowania na stworzenie portalu randkowego (randkowo-spolecznosciowego) dla Chrzescijan. Bardzo mi pomozecie wypelniajac ja. Wypelnienie jej zajmie Wam maksymalnie 5 minut. Oto link: [link SPAM usunięty przez moderatora]. z gory dziekuje za pomoc. iwo
iwobox
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 1:17 pm

Postprzez admin » Pn lis 22, 2010 5:24 pm

Znam już kilka takich. Wiec nie widzę potrzeby aby powstał jeszcze jeden. Dołącz do już istniejącego i rozwijajcie się razem.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Postprzez iwobox » Pn lis 22, 2010 5:40 pm

Dzieki za rade adminie:)
Ze swojej strony nieustajaco zapraszam wszystkich do wypelnienia mojej ankiety
iwo
[Wto Lis 23, 2010 5:12 pm]
Chcialabym tylko podkreslic, ze nie mialam nic zlego na mysli, wrecz odwrotnie powoduja mna jak najlepsze intencje. Nie zirytowalo mnie nic w Twoich wypowiedziach i mam nadzieje, ze moje nie zirytowaly Ciebie.
Co do portalu randkowego dla Chrzescijan - poznalam juz Twoje zdanie i zdanie admina-bardzo za nie dziekuje. Zalezy mi rowniez na poznaniu zdania innych osob czytajacych to forum
pozdrawiam
iwo
iwobox
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 1:17 pm

Postprzez wstawiennik » Pn sty 24, 2011 9:10 pm

No ciekawe czy ktoś wypełnił ankietę - moim zdaniem jeżeli chodzi o samo wypełnienie ankiety to nie ma w tym nic złego, ale jeżeli za ty stoi wciągnięcie do portalu to zastanawiam się nad przepaścią teologiczną,
wstawiennik
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 8:53 pm

Postprzez asa » Wt sty 25, 2011 10:00 am

Nie wypełniłam ankiety, weszłam na stronę, aby przyjrzeć się pomysłowi. Za drugim razem możliwości, żeby ją wypełnić już nie miałam, „ankieta uznała” ,że wcześniej już to zrobiłam. :)
Moim zdaniem powinnaś jednak podać informację, ze portal ma mieć charakter katolicki.
Związki ewangelicznych z Katolikami wiążą się z zaakceptowaniem nie bliblijnych kompromisów. I powstaje rozdarcie duchowe....

więc nie chrzescijański portal a katolicki. Po co robic zamieszanie?
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez wstawiennik » Pt sty 28, 2011 11:44 am

Istnieją małżeństwa mieszane w których nie ma rozdarcia duchowego, spotkałem kiedyś małżeństwo ona była katoliczką on ewangelicznym i potrafili wzajemnie się wspierać, każde z nich chodziło do swojego kościoła. Ale przyznam że ideałem jest łaczenie ludzi tego samego wyznania. Trzeba też uwzglądnić że duchowny może odmówić slubu parze mieszanej, większość kościołów mniejszościowych nie zgadza się na tego typu połączeniem. A niektóre wyznania zawieszają członkostwo osobie która chce zawrzeć taki związek. Więc prowadząc taką stronę matrymonialną trzeba na to zwracać uwagę
wstawiennik
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 8:53 pm

Postprzez PawelS » N lip 10, 2011 11:30 am

polecam DARMOWY istniejący pod ponad 4 lat zapisanisobie [link, spam usunięty przez moderatora]
Jest tam ok 20 tys aktywnych użytkowników choć serwis (zapewne by nie sciągnąc do siebie podejrzanych ludzi) nie reklamuje się a wiedza o nim rozszerza się głownie na ślubach osób które się tam poznały....:)
POLECAM!
Ostatnio edytowano Wt sty 10, 2012 10:25 am przez PawelS, łącznie edytowano 1 raz
PawelS
 
Posty: 1
Dołączył(a): N maja 27, 2007 11:34 am

Postprzez admin » Pn lip 11, 2011 7:54 am

Znacznie lepiej jest jak jest dla jednego wyznania. Nie ma potem problemów konfesyjnych. Ja zaś pochwalam, że od razu napisano to a nie potem dochodziłoby do konfliktów. Jasno i wyraźnie.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Postprzez monika753 » Wt kwi 05, 2016 2:35 pm

jak dla mnie każdy portal oferuje to samo, dlatego ja wychodzę z założenia żeby wybierać te z najmniejszą opłatą. Sama mam konto na ezeo.pl może nie jest tak popularny jak sympatia, ale oferuje to samo, więc wasz wybór :)
monika753
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 2:32 pm

Re: Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Postprzez Marcinex30 » Pt maja 13, 2016 12:25 am

Mysle ze taki portal nie jest potrzebny na zwykłym portalu równiez mozna przedstawic drugiej połówce swoje podejscie do wiary
Marcinex30
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt maja 13, 2016 12:23 am

Re: Portal randkowy dla Chrześcijan? Ankieta

Postprzez Marcinex30 » So maja 14, 2016 11:31 am

Mozna podczas rozmowy na kazdym portalu wymienic sie swoją postawą do wiary, uwazam ze specjalny portal zrzeszający ludzi jednej wiary jest niepotrzebny.
Marcinex30
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt maja 13, 2016 12:23 am


Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron