Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:11 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Ile książek przeczytałeś ?

Co i dlaczego warto przeczytać?

Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez admin » Pt lip 24, 2009 9:28 am

Witam

Może podzielmy się informacją kto i ile przeczytał książek w ostatnim kwartale tzn. w ostatnich 3 miesiącach?

Jeśli nie trzech to 6 m-cach ale prosze to zaznaczyć wyraźnie bo domyślnie jest kwartał ;)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Kira » Pt paź 15, 2010 10:44 am

hmmm.... chyba jednak pytanie nie było dostatecznie dobrze sformułowane, jeżeli nikt na nie nie odpowiedział :> a szkoda, bo to dosyć ciekawe by było zobaczyć, jaki jest stan czytelniczy obecnych tutaj na forum, czy tak jak typowego polaka, czyli że tragiczny niestety :/ czy też jest jednak lepiej... mam nadzieję, że ta druga opcja jednak wygrywa, aczkolwiek nigdy nie wiadomo...
ok, to może ja zacznę, admin być może podchwyci, a potem może i więcej użytkowników się odezwie..
więc ja jestem (a raczej niestety w czasie przeszłym: BYŁAM) molem książkowym, obecnie jak już pracuję, to z ilością dostępnego wolnego czasu niestety nie jest już tak różowo jak by się chciało...
Ostatnio edytowano Pt paź 29, 2010 2:26 pm przez Kira, łącznie edytowano 1 raz
Kira
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 2:12 pm

Podążając za Panem książka

Postprzez scto » So paź 16, 2010 4:45 am

Czytam dużo. Ostatnio książkę MaxaGallo " Tytus", o powstaniu Żydów przeciwko Rzymowi. Książka hm... średnia. Zdecydowanie najlepsza książka o której już wspominałem na forum to "Podążając za Panem" Dla mnie była to jedna z najlepszych ksiązek jakie czytałem w życiu.
scto
 

Postprzez admin » So paź 16, 2010 9:38 am

Temat poruszyłem bo może uda się zachęcić nie czytających do czytania przez czytających ;)
Straciłem jednak nadzieję. Coraz mniej czytamy. Dziedziczymy po rodzicach zapał do tego, czasem po dziadkach.

Zrozumiałe jest, że jak ktoś pracuje i np. wychowuje dzieci będzie mniej czytał ale żeby w ogóle... to bardzo szkoda.

Osoby nie czytające wcale mają bardzo małą wyobraźnie albo jej brak. Np. kiedy siadają za kierownicą swojego samochodu, trudno im sobie wyobrazić konsekwencje jazdy czy po pijanemu czy brawurowej, itp.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez eurobrokers » Wt mar 27, 2012 10:10 am

kilkanaście
eurobrokers
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt mar 27, 2012 8:51 am

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez admin » N maja 05, 2013 8:54 am

eurobrokers napisał(a):kilkanaście


Dobry wynik.
Zachęcam w dalszym ciągu do sięgania po dobre książki. Znacznie lepiej rozwijają niż TV.
W ostatnich czasach pojawiło się wiele dobrych pozycji (w tym oczywiście i złych). O tych zasługujących na uwagę z różnych powodów, piszemy na stronie http://chrzescijanin.pl/kategoria/wiesci-wydawnicze/
Jest ich więcej ale wydawcy tych pozycji ośmielili się nas o nich powiadomić. Książki zaś te przeszły naszą weryfikację :)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez masquerade90 » Pn cze 06, 2016 12:54 pm

Studiowałam polonistykę, więc książek przeczytałam hmmm....tysiące :)
masquerade90
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn cze 06, 2016 12:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez mjuka » Wt sie 16, 2016 7:07 pm

Ja też przeczytałam niezliczoną ilość. Wbrew pozorom nawet te banalne pozycje rozwijają słownictwo itp. Dlatego nigdy nie rozumiem ludzi, którzy naśmiewają się z osób czytających tanie kryminały czy romanse. To i tak sto razy lepsze niż telewizja.
mjuka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 16, 2016 7:03 pm

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez merilstrip11 » Wt lis 29, 2016 12:18 pm

Szukam jakiejś ciekawej książki o historii papiestwa. Anyone?
merilstrip11
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 25, 2016 2:45 pm

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez luna89 » Cz lut 02, 2017 11:30 am

Ja o papiestwie niestety nie znam, natomiast lubuje się kryminałach;) Największą korzyść przynoszą pozycje anglojęzyczne
luna89
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 02, 2017 11:16 am

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez Kolina » Pn maja 15, 2017 1:49 pm

Ja już w tym roku skończyłem 5 :) mam lepszy wynik niż rok temu . Książka znakomicie poszerza choryzonty. Pozdrawiam
Kolina
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:46 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez Kolina » Pn maja 15, 2017 1:51 pm

Ja już w tym roku 5 książek . Jestem z siebie dumny
Kolina
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:46 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez kapi » Śr cze 21, 2017 2:52 pm

w tym roku dopiero około 10, ale wakacje, więcej czasu wolnego, więc mam nadzieję nadrobić ;)
kapi
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr cze 21, 2017 2:44 pm

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez Benekx » Cz paź 19, 2017 9:55 am

ja tylko jedną, Wiedźmina. Nie mam czasu na czytanie książek i chyba nie tylko ja mam z tym problem.
Benekx
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 9:53 am

Re: Ile książek przeczytałeś ?

Postprzez ciekawa_Ewa » Pn lis 06, 2017 3:50 pm

Mi się udało 4 książki ale mam postanowienie, że on nowego roku co miesiąc 1 książkę przeczytam. Mam nadzieje, że mi się uda to zrealizować.
ciekawa_Ewa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lis 06, 2017 3:38 pm
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron