Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:36 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czyje to dziecko

Co i dlaczego warto przeczytać?

Czyje to dziecko

Postprzez admin » Cz lut 18, 2010 9:54 am

Wczoraj skończyłem czytać interesującą książkę. Świadectwo działania ludzi kochających Boga. Ich wpływ na życie tysięcy dzieci.

Opis
Wzruszająca historia służby Billa Wilsona który wyciągnął pomocną dłoń dla setek niechcianych i opuszczonych dzieci. Książka pokazuje jak wielkich rzeczy może dokonać serce pełne pasji dla Boga i ludzi.

Kiedy w 1979 roku pierwszy raz przyjechałem do Nowego Jorku, nigdy nie sądziłem, że tak wielu ludzi poświęci się, aby stworzyć „Metro”, chrześcijańską służbę działającą najbiedniejszych rejonach Nowego Yorku. Niektórzy dawali pieniądze; inni przynosili jedzenie i odzież, a jeszcze inni i wyświadczali przysługi; wielu z nich nawróciło się i pracuje w mieście niezależnie ode mnie. Ich poświęcenie pokazało różnicę między życiem a śmiercią dla tysięcy dzieci w Nowym Jorku. Bez nich ta książka nigdy by nie powstała.

Świadectwa podopiecznych służby "Metro":

W wiadomościach ciągle mówią, jak bardzo prawdopodobne jest, że czarny nastolatek zostanie postrzelony lub zabity – szczególnie w moim sąsiedztwie. Mówią, że jeszcze bardziej prawdopodobne jest to, iż za kilka lat sam będę nosił broń.

Ale oni nie wiedzą, jaką zmianę Bóg uczynił w moim życiu. Odkąd skończyłem trzy lata, chodzę do Szkoły Niedzielnej, uczę się o Bogu i o Jego drogach. I postanowiłem, że będę podążał za Jezusem.
Nie, nigdy nie zobaczysz mnie z bronią, strzelającego do kogokolwiek. Nigdy! Nieważne, co dzieje się dookoła mnie, popieram Jezusa.
Vincent, 12 lat.

więcej o książce na stronie:
http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details ... age_id=288

Jeśli zajmujesz się pracą z dziećmi lub dla dzieci to przeczytaj koniecznie.

Każdy może z niej skorzystać dowiadują się ile może zdziałać człowiek, który ma poczucie obowiązku i chęć służenia Bogu.

Obrazek
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron