Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:57 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

proba

Mozesz pocwiczyc tutaj zanim zabierzesz glos na jakims forum.

proba

Postprzez Klaudia » So mar 31, 2007 10:42 pm

witam i serdecznie wszystkich pozdrawiam! :D
Klaudia
 

Postprzez admin » So mar 31, 2007 11:00 pm

Witaj
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez KRKRenegat » Cz cze 14, 2007 4:20 pm

a to testowy post
KRKRenegat
 

Postprzez KRKRenegat » Cz cze 14, 2007 4:26 pm

a to post wyslany telnetem
KRKRenegat
 

próba

Postprzez duszyczka » Wt lut 17, 2009 7:49 am

jak ja mam zmienic kolor i co to jest bb code może i jestem troche zacofana ale dlaczego nie używają polskiego jezyka?
duszyczka
Użytkownik
 
Posty: 54
Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 7:38 am
Lokalizacja: woj.przemyskie

Postprzez duszyczka » Wt lut 17, 2009 7:52 am

czas płynie:( :( czemu napisanie wiadomości jest takie trudne
duszyczka
Użytkownik
 
Posty: 54
Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 7:38 am
Lokalizacja: woj.przemyskie

Postprzez admin » Wt lut 17, 2009 9:40 am

Co lub kto nie używa j. polskiego?

Odpowiedzi na niektóre twoje pytania są na stronie:
http://forum.chrzescijanin.pl/faq.php
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez zosiano » Śr wrz 09, 2009 12:54 am

FAQ napisał(a):Dlaczego nie mogę się zalogować?
A zarejestrowałeś się? Naprawdę musisz się zarejestrować aby móc się logować. A może zostałeś wyrzucony z forum (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację)? W takim wypadku skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum aby poznać powód tego. Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest skontaktuj się z administratorem forum, gdyż problem może leżeć po stronie błędnej konfiguracji skryptu.

Ja też nie mogłam się zalogować, choć jestem użytkowniczką tego forum chyba od grudnia 2004 r.
Założyłam nowe konto, bo jako ZosiaII nie mogłam nawet spytać Admina na priv, co się stało z moim kontem?
Zostawiłam tu prawie 400 postów, ale na listach for nie widzę tematów poniżej 2005 r. Pewnie wykasowane.
Jeszcze kilka miesięcy temu logowałam się automatycznie bez problemów, gdyż czasem tu zaglądam, aby przypomnieć sobie swoją argumentację w różnych tematach, bo często u siebie na forum spotykam podobne problemy.
Nigdy nie naruszyłam Zasad tego Forum, od trzech lat nie piszę tutaj, więc siłą rzeczy nie mogłam nabroić. Nie otrzymałam żadnej informacji na temat bana czy zablokowania konta i nic z tego nie rozumiem.
Błędne hasło czy nick nie wchodzi w rachubę - konto jest po prostu nieaktywne, bo sprawdziłam.
Na ironię zasługuje stwierdzenie w pouczeniu (FAQ) - "skontaktuj się z Administratorem. Jak można się skontaktować z Adminem, jeśli ma on kontakt tylko i wyłącznie na priv? Żeby napisać cokolwiek na priv trzeba się zalogować, a to przecież niemożliwe. Ani maila, ani gg i co w tej sytuacji robić?
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez admin » Śr wrz 09, 2009 8:24 am

Witam
Powody mogą być różne tego, że ktoś nie może sie zalogować.
Jedynym z nich jest fakt, że zostało skasowane jego konto. W tym przypadku również powodów może być kilka np.
- przy wysyłce wiadomości od administratora strony, email wrócił z adnotacją, że konto takie nie istnieje lub ze skrzynka została zablokowana przez tamtego administratora.
- osoba po wysyłce wiadomości nie wyrażała ich otrzymywania co jest równoznaczne ze skasowaniem jej konta na tym forum.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez zosiano » Śr wrz 09, 2009 3:45 pm

przy wysyłce wiadomości od administratora strony, email wrócił z adnotacją, że konto takie nie istnieje lub ze skrzynka została zablokowana przez tamtego administratora.

Konto jest - nie ma żadnego znaku, że zostało usunięte. Niektóre "młodsze" posty są. Jest tylko nieaktywne, bo gdy próbowałam ponownie się zarejestrować na podstawie tych samych danych, które podałam przy pierwszej rejestracji, to automat wyrzucił mi: "taki użytkownik już istnieje".
Jestem administratorem forum od kilku lat, ale nie zdarzyło mi się blokować czyjejś skrzynki. Tym bardziej bez powodu.
- osoba po wysyłce wiadomości nie wyrażała ich otrzymywania co jest równoznaczne ze skasowaniem jej konta na tym forum.

Na tym forum wysłałam chyba tylko 2 czy 3 wiadomości prywatne do Admina z zapytaniem. Otrzymałam odpowiedź, przyjęłam do wiadomości, więc co mam potwierdzać? Jeśli u nadawcy (w tym wypadku Admina) wiadomość ta widnieje w skrzynce "wiadomości wysłane", to znaczy że adresat (w tym wypadku ja) odebrał wiadomość.
Poza tym Zasady tego forum nie obejmują konieczności "wyrażania otrzymania prywatnej wiadomości" - czy to jest przestępstwo godne usunięcia konta? Nie rozumiem tu czegoś.
Do Admina można pisać tylko na priv, a nie na e-mail. Bez zalogowania nie można ani wysłać wiadomości, ani odebrać.
Zresztą stopka pod postem Admina wskazuje tylko prywatne wiadomości.
Podobnie moderatorzy. Nie są w żaden sposób oznakowani, nie ma wykazu osób odpowiedzialnych za forum i "pisz pan na Berdyczów" :lol:
Skąd mam wiedzieć kto jest moderatorem, aby go spytać o cokolwiek?
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez admin » Cz wrz 10, 2009 9:50 am

Odnośnie wiadomości to nie chodzi o prywatne ale na skrzynki meail, które parę razy w roku są wysyłane.

Nie wiem czemu się tak stało, że nie możesz się zalogować. Napisz mi jaki był to login jesli "taki użytkownik już istnieje". Zerknę.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez zosiano » Cz wrz 10, 2009 12:32 pm

Na e-mail nie otrzymałam absolutnie nic, a te dane podam ci na priv.
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Forum do testowania i nauki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron