Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:48 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Rick Warren - Życie świadome celu

Co i dlaczego warto przeczytać?

Rick Warren - Życie świadome celu

Postprzez hungry » So gru 03, 2011 8:22 am

Ta i inne książki, czy wie ktoś czy warto przeczytać i gdzie dostać?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Rick Warren - Życie świadome celu

Postprzez admin » So gru 03, 2011 2:53 pm

admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Rick Warren - Życie świadome celu

Postprzez hungry » So gru 03, 2011 3:13 pm


Dzięki a coś więcej Adminie na temat tej książki czy rzeczywiście coś pozytywnego ona wnosi? Znalazłem przypadkowo o tym autorze różne opinie i mam mieszane uczucia co do wątpliwych treści przeczytanych w Internecie, dlatego zapodałem ten temat. Ponoć prowadzi tzw. mega-kościół który jest na skraju bankructwa. Dlatego chciałem na tym forum zweryfikować te informacje bo jeśli to prawda to wątpliwe byłyby również jego publikacje.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Rick Warren - Życie świadome celu

Postprzez admin » So gru 03, 2011 3:22 pm

Jeśli kryterium bankructwa miałoby znaczenie to wielu chrześcijan nie miałoby prawa zabierać głosu w sprawach duchowych.

Znam mnóstwo chrześcijan zadłużonych w tym i pastorów w Polsce. Bankructwo w czasach kiedy ludzie tracą pracę i nie mogą spłacać długów nie jest wyznacznikiem duchowości.

Duże kościoły mają duże wydatki. Kiedy ludzie tracą zarobki nie mogą łożyć na tacę a co za tym idzie upadają projekty kościoła.

Osobiście to już wolę książki B. Hybelsa ale nie obawiałbym się wymienionej przez ciebie książki.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Rick Warren - Życie świadome celu

Postprzez hungry » So gru 03, 2011 4:04 pm

admin napisał(a):Jeśli kryterium bankructwa miałoby znaczenie to wielu chrześcijan nie miałoby prawa zabierać głosu w sprawach duchowych.
Znam mnóstwo chrześcijan zadłużonych w tym i pastorów w Polsce. Bankructwo w czasach kiedy ludzie tracą pracę i nie mogą spłacać długów nie jest wyznacznikiem duchowości.
Duże kościoły mają duże wydatki. Kiedy ludzie tracą zarobki nie mogą łożyć na tacę a co za tym idzie upadają projekty kościoła.
Osobiście to już wolę książki B. Hybelsa ale nie obawiałbym się wymienionej przez ciebie książki.

Sorki skoro kryterium osądu biskupów jest np. rodzina to czy w tym wypadku nie jest podobnie? ;)
Ale dziękuję za te informacje, które są. :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron