Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:44 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czyń to, co Jezus

Co i dlaczego warto przeczytać?

Czyń to, co Jezus

Postprzez admin » Śr wrz 29, 2010 3:42 pm

Ta książka zapewne zaskoczy niektórych. 'Czyń to, co Jezus", ciekawe co Jezus czynił? ;)

Ja już przeczytałem i nie chodzi o to, że dowiedziałem się co Jezus czynił tylko czy ja czynię to co Jezus swoim uczniom kazał.

jest w niej duża dawka świadectw, które były dla mnie radością kiedy je czytałem. Niech coraz więcej osób ma o czym pisać i co mówi - jeśli chodzi o składanie świadectw.



Co jednak my możemy zrobić aby te świadectwa były w naszym życiu?

Dla chrześcijan, którzy chcą tego jest tak książka. Wiele cennych słów zachęty w niej znalazłem.

Więcej na stronie: http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details ... d6a0579af8

Cena ok. 34 zł.

Obrazek
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Orion2 » Śr paź 06, 2010 9:20 am

Uważam że to wartościowa książka. Miałem mozliwość uczestniczyć w seminarium prowadzonym przez jej autorów (w miniony weekend odbyło się w moim zborze) i jestem zachęcony. Książkę oczywiście kupiłem i planuję ją na spokojnie przestudiować.
W przesłaniu autorów jest połozony bardzo mocny akcent nie na wiedzę, ale na praktyczne zastosowanie....
Orion2
 

Postprzez admin » Cz paź 21, 2010 10:16 am

Życie chrześcijańskie to ma być "praktyczne zastosowanie". Szkoda, że tak mało praktyki popartej teoria. Przeważnie są zwolennicy albo praktyki albo tylko teorii. Połączyć to razem to dopiero sukces.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron