Teraz jest Wt kwi 16, 2024 3:28 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Poskromienie Tygrysa

Co i dlaczego warto przeczytać?

Poskromienie Tygrysa

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Pn maja 19, 2008 5:54 am

Polecam wszystkim świadectwo Tony Anthony ego. Jedna z najlepszych książek, które osobiście czytałem, bardzo bliska dla każdego byłego więźnia i misjonarza więziennego. Mistrzostwo!
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez admin » Pn maja 19, 2008 9:12 am

Co do tego mistrzostwa to przesada. Ksiazka jednak ciekawa i podzielam zdanie, ze moze byc zacheta dla tych co dziela sie ewangelia w zakladach karnych. Wierzacy za osadzeni moga miec duza zachete z niej plynaca.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez T.S.CHRISTWEAPON » Wt maja 20, 2008 8:36 am

admin napisał(a):Co do tego mistrzostwa to przesada. Ksiazka jednak ciekawa i podzielam zdanie, ze moze byc zacheta dla tych co dziela sie ewangelia w zakladach karnych. Wierzacy za osadzeni moga miec duza zachete z niej plynaca.
Ta książka dostała nagrodę w 2006 roku jako najlepsza książka Chrześcijańska w Anglii. Zresztą jak ktoś nie był ,, w pasiakach'' nie czuje tego klimatu.
T.S.CHRISTWEAPON
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez Terebint » Wt maja 20, 2008 8:52 am

A można gdzieś w necie przeczytać recenzję tej książki? I gdzie ją można ewentualnie nabyć?
Terebint
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt kwi 08, 2008 2:07 pm

Postprzez admin » Wt maja 20, 2008 9:09 am

Generalnie nie reklamujemy ksiegarn na forum ale pod tym adresem mozesz ja kupic: http://www.sklep.af.com.pl
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Terebint » Wt maja 20, 2008 2:14 pm

admin napisał(a):Generalnie nie reklamujemy ksiegarn na forum ale pod tym adresem mozesz ja kupic: http://www.sklep.af.com.pl

Dziękuję za pomoc. :)

Niezwykła, prawdziwa historia mistrza świata w Kung Fu

Fascynująca, trzymająca w napięciu prawdziwa opowieść jest głęboko poruszającą historią trzykrotnego mistrza świata w Kung Fu. Odkrywa egzotyczne tradycje chińskiej sztuki walki, opowiada o tym, jak otrzymane w tej tradycji wychowanie zmieniło czteroletnie dziecko w twardego, profesjonalnego zabójcę.

Z Chin do Europy i poprzez kraje śródziemnomorskie towarzyszymy Tony’emu, gdy zostaje elitarnym ochroniarzem, chroniącym najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Po osobistej tragedii ekstremalna dyscyplina Tony’ego i filozofia sztuki walki ulegają zmianie. Zaczyna wykorzystywać swoje umiejętności do nielegalnych celów i dla czerpania przyjemności z przelewania krwi i siania zniszczenia.

Ostatecznie ląduje w więzieniu na Cyprze, na samym dnie egzystencji. Dzięki odwiedzinom nieznajomego mu człowieka, spotyka się z rzeczywistością przemieniającej mocy Jezusa Chrystusa. Zamknięty za więziennymi murami odnajduje wolność. A to dopiero początek wielowątkowego i fascynującego świadectwa.

Szczerze przyznam, że zaintrygował mnie ten opis. Myślę, że prędzej czy później sięgnę po tą lekturę. :)
Terebint
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt kwi 08, 2008 2:07 pm

Postprzez admin » Śr sie 13, 2008 10:27 am

Autor tej ksiazki a dokladnie bohater bedzie w Polsce:
http://info.chrzescijanin.pl/?p=657
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron