Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:22 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Francine Rivers "Potęga miłości"

Co i dlaczego warto przeczytać?

Postprzez darq » Cz gru 20, 2007 10:44 am

A może poza reklamą, coś bliżej o książce? Jeśli się nie pojawi nic więcej to jest to post do usunięcia, ktoś kto rejestruje się tylko po to by na forum dyskusyjnym zostawić reklamę jest spamerem. A jeśli jest chrześcijaninem to powinien sobie poczytać coś z etyki.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez admin » Cz gru 20, 2007 11:11 am

Jesli to tylko entuzjastyczna czytelniczka to do akceptacji (prosze pisac o ksiazce a nie podawac link do ksiegarni) ale jesli reklama wydawnictwa to zapraszamy do wspolpracy. Jestem gotow na reklame na stronie FORUM za jakas gratyfikacje np. prezenty np. dla moderatorow :)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Belaiza » Pn sty 14, 2008 7:39 pm

tak, tak i potwierdzam tu jeszcze raz :) jesli ktos lubi powiesci to te ksiazki sa wspaniale. W recenzji "Potegi milosci" pisze, "nie zaczynaj tej ksiazki wieczorem, bo masz noc z glowy" i to swieta prawda. Pozatym, ze te ksiazki sa dobrym zrodlem rozrywki, to sa tez wspanialym obrazem milosci Boga, zrodlem wiedzy o Bogu. Szczegolnie serie historyczne oparte na Biblii. Ja czytam je rownolegle z Biblia. Ciesze sie, ze coraz wiecej jest tlumaczonych na Polski (ja przeczytalam wszystkie po Polsku i teraz czytam te po niemiecku, ktore nie sa wydane jeszcze w Polsce) i ze dostepne sa w wielu ksiegarniach nawet tych niechrzescijanskich.
Belaiza
 

Postprzez Belaiza » Wt sty 15, 2008 8:50 pm

warto :)
kiedys byly wydane pod innym tytulem ale juz nie pamietam jakim.
Belaiza
 

Postprzez Belaiza » N sty 20, 2008 1:03 pm

wlasnie dostalam newsletter z pewnej ksiegarni chrzescijanskiej i jest tam "Wojownik" Francine Rivers w cenie 27 zl :) fajnie, ze kolejne jej ksiazki sa tlumaczone.
Belaiza
 

Postprzez hungry » N sty 20, 2008 2:15 pm

Cieszymy się z Tobą ale proszę abyś nie pisała na forum post pod postem ale użyła albo opcji "zmień" albo poczekała na odpowiedź innej osoby.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Mother » Śr maja 26, 2010 1:20 pm

Belaiza napisał(a):warto :)
kiedys byly wydane pod innym tytulem ale juz nie pamietam jakim.


Poprzedni tytuł tej książki to "Chata w dolinie". Ja poznałam tę książkę pod nowym tytułem "Potęga miłości" i choć trafiłam na nią przypadkiem, bo nikt mi jej wcześniej nie polecał, za to ja polecam ją każdemu :wink:

Gdy pożyczyłam ją koleżance to przeczytała ją prawie cała jej rodzina, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że bynajmniej nie jest to zwykłe romansidło dla tylko kobiet :D

Książka jest niezwykle poruszająca, znam wiele osób, które dotknęła do głębi i spowodowała pozytywne zmiany w nich.

Niezwykła opowieść o miłości. Pięknej, choć trudnej miłości dwojga ludzi, która i tak wypada blado przy ogromnej miłości Boga wobec każdego z nas. Opowieść oparta jest na ks. Ozeasza.
Mother
 

Re: Francine Rivers "Potęga miłości"

Postprzez AnetaM » Cz lis 17, 2011 8:05 pm

Piękna książka!
Jestem z tej grupy ludzi, którzy niechętnie czytają książki
i żebym ja przeczytała zmusiła mnie siostra.
Parę razy wspominała już mi o tej książce ale kiedyś powiedziała:
"przeczytaj tylko dwa rozdziały i nic więcej, jeśli Ci się nie spodoba nie będę Cie dłużej zmuszać"

Musze jeszcze napisać, ze przed przeczytaniem tej książki, miałam tzw "doła" i nie był to taki
jak to mają młode osoby, ze dzisiaj jest źle a jutro idę na imprezę i jest w porządku.
To wyglądało tak, ze nie musiałam z nikim rozmawiać i siedziałam sama w pokoju i tak przez ponad miesiąc.
Oczywiście tak wyglądało do momentu kiedy przeczytałam ta książkę.

Było naprawdę wiele momentów kiedy miałam łzy w oczach. Ta książka jest specyficzna i ma przesłanie.
Myślę, ze każdy wynosi z niej coś innego. Ja wiem, ze nie przez przypadek ja przeczytałam. Nie przez przypadek
to właśnie przy tej książce uparła się moja siostra. Na każdego działają inne słowa, na mnie podziałały najbardziej te prawie na końcu kiedy jest powiedziane o tym czego szukamy w naszym życiu.
Tak! Ja byłam w błędzie i teraz wiem jak wielkim!

Naprawdę, polecam książkę! I nie tylko kobietom. Panowie! chociaż spróbujcie... tylko dwa rozdziały... ;)
AnetaM
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 7:40 pm

Re: Francine Rivers "Potęga miłości"

Postprzez admin » Pt lis 18, 2011 11:31 am

Czytałem całą a nie tylko 2 r. :) Książka może wystraszyć gdyż nie jest cienka.
Chyba generalnie książki "straszą" bo ruch w tym temacie nie jest duży.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron