Teraz jest Wt kwi 16, 2024 11:34 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

"Władcy Ciemności" i "Synowie buntu"

Co i dlaczego warto przeczytać?

Postprzez admin » Pn wrz 03, 2007 12:54 pm

Wprawdzie tutaj miejsce na dyskusje nie o tej ksiazce ale jestem przekonany, ze jesli te was zainteresowały to i ta tez:
Plan Archontów
http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details ... age_id=170
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Pn wrz 03, 2007 2:29 pm

no prosze pozycji w tejże tematyce jest sporo zarowno fabularyzowane jakie przedstawil j25 jak i teologiczne zaprezentowane przez admina :) mi skolei po poscie admina nasunela mi sie inna pozycja ale niebędę o niej wspominał aby nie nie robic OT. :) zaś uwazam że wspomniane te 3 pozycje warte sa przeczytania... ale czy dzis dalej sa do zakupienia niewiem musze poszukac na necie :D
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » Pn wrz 03, 2007 3:09 pm

Sa do kupienia jak sie dobrze poszuka. Na ostatnia na pewno.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Shorx » N gru 23, 2007 11:18 pm

Ohh...Oczywiscie ze to czytalam !!!Świetna ksiazka.Nie zmiernie dobrze pokazuje walkin aniolUżytkownk: Shorx
Hasło: tomek2
alkiem zamienila moje zdanie na temat aniolow.Zawsze sobie ich wyobrazam jako ...no niezby ciekawie.a teraz wiem ze sa to wojownicy bozy ktorzy maja wielka moc!!!!Pozatym uwielbiam ksiazi Perettiego polecam "Proroka"-naprawde siwtena ksiazka i otwiera oczy na System Babilonski ktory nas otacza!!!! :wink:
Shorx
 

Postprzez darq » Śr gru 26, 2007 10:56 am

Nie zapominajmy, ze to beletrystyka, a więc jest to wizja pisarza jak wyglądają "walki aniołów" i z rzeczywistością mogą nie mieć nic wspólnego lub zgoła niewiele :)
Choć przyznać trzeba, ze książki dobrze sie czyta i zachęcają do modlitwy.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron