Teraz jest N kwi 28, 2024 1:07 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Kochalam swastyke

Co i dlaczego warto przeczytać?

Postprzez Georginia » N kwi 01, 2007 9:56 pm

Witam,mam pytanie,czy książkę pt " Kochałam swastykę" można jeszcze gdzieś kupić? Czy raczej jest to marzenie ściętej głowy? Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki.
Georginia
 

Postprzez admin » N kwi 01, 2007 10:53 pm

Prosze pisac we właściwym miejscu. Wydzielilem te pytania od książki z kazaniami Wesleya.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez rosa » Pt wrz 07, 2007 10:20 pm

Ja kupiłam ją w Wiśle, bardzo ciekawa książka, pokazuje świat hitlerowskich Niemiec widziany oczami młodej, indoktrynowanej Niemki. Napisz mi adres na priva, mogę Ci ją wysłać.
rosa
 

Postprzez admin » So kwi 05, 2008 9:33 am

Podobna ksiazka w temacie to:
I łzy zmienią się w diamenty

O ksiazce:
Autobiografia Rosemarie Claussen “I łzy zmienią się w diamenty”. Jest to poruszające świadectwo osoby, Niemki, która jako dziecko przeżyła piekło wojny. Jej ojcem był niemiecki nazistowski generał. W czasie drugiej wojny światowej stała się jedną z milionów ofiar tej wielkiej pożogi, przez wiele lat cierpiała z powodu swych traumatycznych przeżyć. Dzięki cudownemu działaniu Boga została wewnętrznie uzdrowiona i uwolniona od goryczy i nienawiści. Wraz ze swym mężem Tilo w 1976 roku założyła i prowadzi międzynarodową i międzywyznaniową służbę “Josuamission”, głosząc z wielkim przekonaniem prawdę o Bożym przebaczeniu i pojednaniu w Jezusie Chrystusie.

Każdego roku misja ta zaprasza do swojego centrum w Szwecji pastorów i duchowych przywódców różnych denominacji i narodowości wraz ze swymi małżonkami, aby przez tydzień mogli doświadczać duchowego odświeżenia i odnowienia swojej wiary.

Do kupienia w ksiegarniach internetowych np.:
http://www.sklep.af.com.pl
http://www.dobryskarbiec.pl
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Georginia » Cz kwi 10, 2008 4:47 pm

O jejkuś, prosiłam o namiary na tę książkę chyba ze 100 lat temu.A tu prosze po takim czasie ... tak czy siak balszoje spasiba :D
Książkę tę kupiłam rok temu w formie kserówki przez Internet,nie pamiętam kto i co i jak to było... Była nawet wykorzystana na świeckim obozie dla mlodzieży. Jej głośne czytanie na korytarzu było "karą" za nocne libacje w pokojach... hi hi
Georginia
 


Powrót do Literatura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron