Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:07 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Modlitwa...

porozmawiajmy o modlitwie

Modlitwa...

Postprzez yoonior4 » Pn lut 06, 2012 11:23 pm

Właśnie, modlitwa...
Mam z tym problem. Próbuję się modlić, ale to co przeżywam w trakcie jest trudne. Trudne do przeżycia i do opisania. Pewnie to demony, ale co robić? Słucham kazań na ten temat, czytam książki, rozmawiałem z pastorem, modliłem się... Co jeszcze???
yoonior4
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 06, 2012 11:18 pm

Re: Modlitwa...

Postprzez hungry » Wt lut 07, 2012 11:26 pm

yoonior4 napisał(a):Właśnie, modlitwa...
Mam z tym problem. Próbuję się modlić, ale to co przeżywam w trakcie jest trudne. Trudne do przeżycia i do opisania. Pewnie to demony, ale co robić? Słucham kazań na ten temat, czytam książki, rozmawiałem z pastorem, modliłem się... Co jeszcze???

Demony nie znajdują się za każdym krzaczkiem i kamieniem... Modlitwa to rozmowa z Bogiem... Jeśli łapiesz się na tym, że zwracasz się do Boga w jakiejkolwiek sprawie gdy potrzebujesz pomocy, to już jest modlitwa. Bo na tym to polega na swobodnym szczerym wyrażaniu swoich myśli do Stwórcy, który jest naszym Ojcem. Sporo o tym pisano na tym forum w różnych wątkach tego działu, nie jest ich tych wątków dużo więc warto abyś porozglądał się i poczytał... Poza tym najlepszy przykład modlitwy zostawił nam Jezus: Ojcze nasz.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron