Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:01 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy modlitwa o uratowanie zwierzęcia może pomóc?

porozmawiajmy o modlitwie

Czy modlitwa o uratowanie zwierzęcia może pomóc?

Postprzez Planetarka » Śr sie 10, 2011 5:53 pm

Wiem, że nie powinnam się zbyt mocno przywiązywać do zwierząt, ale nic na to nie poradzę.

Dużo razy dziękowałam Bogu za wszystkie dobra i brak większych trosk... No ale wiadomo, że to nie mogło trwać zbyt długo.

Mam kanarka, którego traktuję jak psa. Całe dnie lata po pokoju, razem jemy, rozmawiam z nim, jest moim wielkim szczęściem. Ostatnio okazało się, że jest nieuleczalnie chory. Powinien zdechnąć niecały tydzień po zachorowaniu, tymczasem on trzyma się już ok. miesiąca. Jednak z dnia na dzień mu się pogarsza.
Postanowiłam poprosić Boga o pomoc, jeśli tylko byłaby możliwa. Błagam go codzień, tymczasem jest coraz gorzej. Nie będę miała najmniejszych pretensji czy wyżaleń, jeśli moj kanarek zdechnie. Jednak wciąż nurtuje mnie pytanie: dlaczego modlitwa nie 'działa'?
Czy zwierzę nie jest godne uzdrowienia? Czy w sprawach takiego pokroju Bóg nie może nic poradzić? Dlaczego?
Piszę poważnie i takich też oczekuję odpowiedzi.
Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję.
Planetarka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sie 10, 2011 5:41 pm

Postprzez hungry » Śr sie 10, 2011 6:32 pm

Witaj uważam, że Bóg wysłucha wszelkiej prośby zgodnej z Jego wolą (1 List św. Jana 5:14 ) i jakoś nie dostrzegam aby to było sprzeczne z Jego wolą, skoro sam Bóg rzekł, ze należy głosić ewangelię wszelkiemu stworzeniu (Ewangelia św. Marka 16:15; List do Kolosan 1:23), jak również, że stworzenie wzdycha i z tęsknotą oczekuje objawienia się Synów Bożych (List do Rzymian 8:19-22).
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Ewelinadorada1985 » Cz wrz 01, 2011 9:23 am

Uwazam ze trzeba sie modlic w trudnych chwilach!!Bog naprawde pomaga..mi pomogl jak sie mocno pomodlilam z calego serca w pewnej sprawie...
[Link nie na temat, spam usunięty przez moderatora]
Ewelinadorada1985
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2011 9:21 am


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron