Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:46 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Mam pewną prośbę

porozmawiajmy o modlitwie

Mam pewną prośbę

Postprzez filozofification » Pt cze 25, 2010 8:19 pm

Drodzy bracia i siostry ! Mam do Was proźbę. Kolega moich rodziców, znany od dawna w naszej rodzinie został jakiś czas temu odesłany z Włoch do Polski. Pracował tam na swoje utrzymanie, a przed wyjazdem wiele mu pomagaliśmy. Przez 2 lata nie odzywał się i wrócił w potrzebię. Nie ma na chleb, nie ma pracy. Co mnie dziwi nie podejmuje żadnej pracy, tłumacząc się rzekomym brakiem roboty. Czeka na licencje ochroniarza. Dziwne już 2 miesiąc. A jak nawet to mógłby w tym czasie pracować. Jednak nie chce. Jest praktycznie na naszym utrzymaniu. Drodzy Bracia i Siostry. Chciałbym prosić Was o szczerą modlitwę za Jego duszę, aby odzyskał rozum i zaczął pracować. Bardzo Wam dziękuje i niech Bóg Wam to wynagrodzi.
pozdrawiam Was serdecznie
filozofification
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 8:06 pm

Postprzez hungry » Pt cze 25, 2010 8:33 pm

W porządku spełnię Twoja prośbę. ;) Pomodlę się po prostu.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez lukasz1985 » So lip 03, 2010 6:35 pm

Przede wszystkim sami się módlcie o mądrość do Ducha Bożego, byście wiedzieli co powiedzieć temu bezrobotnemu i jak z nim rozmawiać, jak mu pomóc. Oczywiste jest, że człowiek nie może pozostawać wciąż na utrzymaniu innych. Jednak może ten biedak potrzebuje pomocy? Zapytajcie Pana, jak możecie mu pomóc wznieść Jego duszę ponad to, gdzie się teraz znajduje. Nie znam faktów, lecz podejrzewam, że Jego serce może być głęboko upadłe. Osobiście modlę sie za was, byście mogli znieść w duszy ten ciężar. Ufajcie Panu, On dopilnuje by wam niczego nie zabrakło. Bóg z wami.
lukasz1985
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn maja 24, 2010 4:49 pm

Postprzez 1Alexandra2 » Cz lip 28, 2011 11:02 am

A czy próbowaliście wskazywać konkretne ofert? Niektórym bardzo ciężko jest się zabrać do szukania pracy. Po prostu to ich przerasta. Może warto poszukać pracy z tą drugą osobą?
1Alexandra2
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt maja 27, 2011 10:55 am

Postprzez hungry » Cz lip 28, 2011 11:23 am

1Alexandra2 napisał(a):A czy próbowaliście wskazywać konkretne ofert? Niektórym bardzo ciężko jest się zabrać do szukania pracy. Po prostu to ich przerasta. Może warto poszukać pracy z tą drugą osobą?

Po pierwsze nie wiem czy dostrzegłaś wątek jest już stary, a autor wątku już więcej nie odezwał się tu, po drugie watek ten jest w dziale "modlitwa" i osoba ta więc nie oczekiwała ofert bowiem podejrzewam, że świadoma była, że to nie forum pośrednictwa pracy. Po trzecie 1Alexandra2 proszę Cię abyś się zapoznała z zasadami na forum.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron