Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:04 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Módlmy sie rodziny tych co zginęli

porozmawiajmy o modlitwie

Módlmy sie rodziny tych co zginęli

Postprzez hungry » So kwi 10, 2010 4:34 pm

Po godz. 9:00 Przykra wiadomość, obiegła dziś rano nasz kraj nie tylko w mediach ale również w przeciążonych sieciach telefonicznych o katastrofie samolotu rządowego w Smoleńsku. Dowiedzieliśmy się dziś właśnie, że samolotem tym leciał Prezydent Lech Kaczyński, samolot podchodząc do lądowania rozbił się w Smoleńsku. Nikt nie przeżył katastrofy - podał gubernator obwodu smoleńskiego.
Została już opublikowana lista pasażerów, którzy zginęli wraz z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie na pokładzie prezydenckiego samolotu TU-154.
Przyznam, że sam się zmagam ze zrozumieniem tego wszystkiego. :( Bo od chwili kiedy przeczytałem na portalu informacyjnym tę wiadomość byłem zbyt bardzo w szoku, żeby uwierzyć w tę tragiczną wiadomość. :( Modlę się aby Bóg, który jest źródłem wszelkiej pociechy pocieszył serca rodzin osób, którzy zginęli w tej katastrofie.
Ale oby politycy wyciągnęli też mądre wnioski z tego wydarzenia, bowiem zginęli politycy prawicy i lewicy. Czy to przypadek? Myślę, że nie. Zgadzam się z byłym premierem Tadeuszem Mazowieckim, że warto, aby wyciągnęli oni mądre wnioski i w np. w nadchodzącej kampanii wyborczej z większym szacunkiem traktowali siebie nawzajem. Ale nie tylko pewnie w kampanii ale i w polityce. Czy będzie naiwnością modlić się o taką mądrość dla rządzących? Myślę, że nie.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Módlmy sie rodziny tych co zginęli

Postprzez MarDeb » Cz kwi 02, 2020 3:06 pm

NIestety nic się ludzie nie nauczyli. Wyciągnęli wnioski zgodne z ich naturą a przeciwne Bogu.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron