Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:38 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

prośba o modlitwę

porozmawiajmy o modlitwie

prośba o modlitwę

Postprzez natalia » Pt sty 01, 2010 9:34 pm

Szczęść Boże!
Kochani! Mam do Was ogromną prośbę o modlitwę wstawienniczą w intencji pani Agnieszki - mamy mojej przyjaciółki. Po dwunastu latach, powrócił rak, za późno wykryty zajął większość jej organizmu. Lekarze rozkładają ręce, i teraz pani Agnieszka znajduje się już w domu, pod stałą opieką lekarza i rodziny. Kochani, dla mojej przyjaciółki ten rok zapowiada się jako szczególnie trudny, nie tylko ze względu na chorobę jej mamy, wchodzimy w dorosłe życie i jej mama powinna być obok niej i ją wspierać. Dlatego proszę, żebyście pomodlili się o cud, o łaskę uzdrowienia dla pani Agnieszki jeżeli to tylko leży w Bożym planie. Im więcej osób się będzie modlić, tym lepiej, tym większa tej modlitwy siła. Wspomnijcie też proszę o mojej przyjaciółce i reszcie jej rodziny, żeby Bóg dał im siłę i chęć do życia, jakkolwiek ta sytuacja się skończy.
Z góry serdeczne Bóg zapłać.
pozdrawiam serdecznie
Natalia

Kochani, w nocy Pani Agnieszka odeszła, pomódlcie się za jej duszę.
natalia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 01, 2010 9:15 pm

Postprzez hungry » So sty 02, 2010 4:05 pm

natalia napisał(a):Kochani, w nocy Pani Agnieszka odeszła, pomódlcie się za jej duszę.

Witaj natalia, w tym rzecz, że zmarłym modlitwa nic nie pomoże. Jeśli masz ochotę o tym porozmawiać to zapraszam do wątku: "dusze zmarłych"
Poza tym proszę abyś nie pisała post pod postem ale proszę o używanie opcji "zmień", tym razem zrobiłem to za Ciebie. Proszę też o kierowanie próśb o modlitwę na przyszłość na stronie http://www.modlitwa.chrzescijanin.pl . Tutaj prowadzone są dyskusje na temat modlitwy.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Mentor » N sty 17, 2010 5:11 pm

Witaj natalia, w tym rzecz, że zmarłym modlitwa nic nie pomoże.


no, tutaj jednak bym się kłócił, o czym się w podanym temacie wypowiedziałem.

Warto by dodać "wg. dogmatyki protestanckiej..."

pozdrawiam!;]
Mentor
 
Posty: 6
Dołączył(a): N sty 17, 2010 4:28 pm
Lokalizacja: z Kłodzka

Postprzez hungry » Pn sty 18, 2010 10:26 am

No nie tylko wg. dogmatyki protestanckiej ale przede wszystkim wg. biblii co też w tym temacie odpowiedziałem chyba rzeczowo tutaj
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron