Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:42 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Mój tata jest pijakiem.proszę o modlitwę za niego...

porozmawiajmy o modlitwie

Mój tata jest pijakiem.proszę o modlitwę za niego...

Postprzez Asiunia95 » N lut 22, 2009 7:31 pm

Mój tata niegdyś czcił Pana.a teraz????ciągła jego pogoń za alkoholem i pieniędzmmi mnie dobija..mam 13 lat,więc sprawia mi to ogromny ból.moja mamusia ma wiele za i przed sobą.ma raka wątroby,cukrzycę,nadczynność tarczycy i wiele chorób <długo by pisać>.moja siostra ma 15 lat i też nie wierzy w Boga,zaczyna powoli wchodzić w nałogi.ja też zdrowa nie jestem . mam astmę i alergię na prawie wszystko wokół mnie...Ledwo wystarcza nam na życie...tata wszystko przepala i przepija...a mama mówi mi ciąglę,że on się zmieni jak będę się modlić.wierzę że tak będzie,ale ja sama z mamą nie damy rady uwolnić go od grzechów.Proszę Was,kochani,pomóżcie mi!!!pomódlcie się za moją rodzinę,za mojego tatę...niech on skończy pić,palić i niech się nawróci.!!! proszę o pomoc i wsparcie także przez rozmowę.pomagam wielu osobom..pomóżcie i mnie!!! proszę o modlitwę!!!

Jeżeli pragniecie ze mną porozmawiać bo macie podobny problem,to piszcie na gg : 12648860

Jeszcze raz proszę o MODLITWĘ!!!

Asia
Asiunia95
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lut 22, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: Sztutowo

Postprzez asa » Pn lut 23, 2009 11:52 pm

Asiuniu,
http://www.mnn.kz.pl/

najblizszy oddział obok Was, to Olsztyn, Iława.

Asiuniu, jestescie z mamą w jakiejs spolecznosci wierzących?
Mysle, ze gdy przedstawisz pastorowi wasz problem i poprosisz o modlitwe spolecznosc, odetchniecie nieco z mamą.

pozdrawiam serdecznie i obiecuje modlitwę.
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron