Teraz jest Pt kwi 26, 2024 4:29 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

przesladowanie za wiare

porozmawiajmy o modlitwie

Postprzez axanna » Cz gru 13, 2007 8:26 am

Właśnie chciałam zapytać benek1, co niby wynika z tego, że był, lub nawet gdyby się okazało, że jest charyzmatykiem? - Że co?
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Boże błogosławieństwo

Postprzez pisarczyk » Wt sty 08, 2008 3:48 pm

Chcę wam napisać, że naprawdę jakikolwiek ucisk zbliża do Boga. Ja jestem wierzący od roku - 2 stycznia minął dokładnie rok - chwała Panu! Mam 17 lat. Rodzice nie pozwalają mi jeździć na nabożeństwa (jestem w kościele baptystycznym). Zamykają mi co sobotę wieczór drzwi, żebym nie mógł wyjść w niedzielę rano. Powiem wam, że pierwsze chwile są najcięższe - chociaż dobrze znam już tą sytuację - ale radość z obecności Boga powinna być dla chrześcijan ważniejsza niż cokolwiek innego. Modlę się o moich rodziców, aby sie nawrócili. Na szczęście mogę widywać się co jakiś czas z ludźmi z kościoła - i mam grupę biblijną. Uwierzcie - to jest błogosławieństwo Boże - Błogosławieni,którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni - które powinniśmy przyjmować z radością i weselem. Bądźcie blisko naszego kochanego Pana i nie traćcie wiary. Zostańcie z Bogiem. Pozdrawiam. Marcin
pisarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt paź 09, 2007 2:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Postprzez axanna » Wt sty 08, 2008 3:59 pm

O! fajne świadectwo :P ale dlaczego od razu "zostańcie"? - patrz ile tematów, nie chcesz z nami podyskutować? Nie odchodz...
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Re: Boże błogosławieństwo

Postprzez hungry » Wt sty 08, 2008 5:39 pm

pisarczyk napisał(a):Chcę wam napisać, że naprawdę jakikolwiek ucisk zbliża do Boga. Ja jestem wierzący od roku - 2 stycznia minął dokładnie rok - chwała Panu! Mam 17 lat. Rodzice nie pozwalają mi jeździć na nabożeństwa (jestem w kościele baptystycznym). Zamykają mi co sobotę wieczór drzwi, żebym nie mógł wyjść w niedzielę rano. Powiem wam, że pierwsze chwile są najcięższe - chociaż dobrze znam już tą sytuację - ale radość z obecności Boga powinna być dla chrześcijan ważniejsza niż cokolwiek innego. Modlę się o moich rodziców, aby sie nawrócili. Na szczęście mogę widywać się co jakiś czas z ludźmi z kościoła - i mam grupę biblijną. Uwierzcie - to jest błogosławieństwo Boże - Błogosławieni,którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni - które powinniśmy przyjmować z radością i weselem. Bądźcie blisko naszego kochanego Pana i nie traćcie wiary. Zostańcie z Bogiem. Pozdrawiam. Marcin

Naprawde wspaniale swiadectwo... :)
Bede sie modlic abys wytrwał w te trudnie dni, miesiace zanim osiagniesz pelnoletniosc wtedy bedziesz mogl bez przeszkod uczesczac do kosciola ktorego checsz...
Pozdrawiam
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron