Teraz jest So kwi 20, 2024 5:56 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

o modlitwe za moje jutrzejsze badania

porozmawiajmy o modlitwie

o modlitwe za moje jutrzejsze badania

Postprzez licia22 » Wt wrz 25, 2007 5:37 pm

Chciałam prosic was goraco o modlitwe za moje jutrzejsze badania w szpitalu.Wierze,ze wszystko bedzie dobrze.Dla Boga nie ma rzeczy nie mozliwych.On jest przyjacielem wszystkich ludzi,a zwłaszcza cierpiacych,bo sam wiele musiał zniesc bolu,pozdrawiam wszystkich i polecam sie waszym modlitwom.
licia22
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Wyszków

Postprzez admin » Wt wrz 25, 2007 5:47 pm

Generalnie jest to miejsce do dyskusji. Polecam uwadze http://www.modlitwa.chrzescijanin.pl
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » Wt wrz 25, 2007 6:22 pm

Ale chętnie się pomodlę :)
Masz moje wsparcie, licia, będę prosić Pana o zdrowie, opiekę i ochronę dla Ciebie. Ufaj, kochanie, Pan tego jest wart.
Pozdrawiam serdecznie.

PS. Odezwij się po badaniach, jak poszło...
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Samarytanka » Wt wrz 25, 2007 9:02 pm

Kiedyś czekałam na wyniki badań, które miały potweirdzić, czy mam raka, czy nie. Bardzo się modliłam, i choć jakiejś wielkiej wiary we mnie nie było( a więcej strachu) Pan sprawił, że wyniki były dobre i wszystko skończyło się dobrze.
Nie powiem ci nie bój się, bo wiem, co to znaczy taki strach. Wierzę, że wszystko będzie dobrze ( albo już jest). Nie daj się jakimś początkowo złym wynikom. Nasz Bóg jest miłosierny, a diabeł lubi ludzi gnębić. BĘDZIE DOBRZE. Pomodlę się. Trzymaj się cieplutko- Samarytanka.
Samarytanka
Użytkownik
 
Posty: 68
Dołączył(a): N wrz 02, 2007 2:14 pm

Postprzez hungry » Śr wrz 26, 2007 10:30 am

admin napisał(a):Generalnie jest to miejsce do dyskusji. Polecam uwadze http://www.modlitwa.chrzescijanin.pl

wpisala widze tam swoja prosbe...
Adminie zgadzam sie z Tobą że jest odpowiednia strona ku wysyłaniu próśb, ale mam małą prosbe abysmy byli cierpliwi i wyrozumiali dla licia22 znam te osobe z ktora juz od jakiegos czasu koresponduje na gg i jak pisala sama że poznaje dopiero Boga. A i na komputerze takze sie dopiero uczy... i nie wszystko wie jak nalezy wysylac jak i gdzie klikac na internecie... Dzieki niej zaczalem sobie przypominac moje nieudolnosci 6 lat temu. Niektorzy szybciej niektorzy dłużej ale predzej czy pozniej sie naucza :) Życze jej wiec zdrowia bo wlasnie pisze mi smsy że lezy w szpitalu juz i ma znowu bóle.. :( Pomódlmy się więc o nią...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron