Teraz jest Cz kwi 25, 2024 1:45 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Kto jest imieniem Boga Ojca?

porozmawiajmy o modlitwie

Kto jest imieniem Boga Ojca?

Postprzez Lehaim » Śr sie 29, 2007 9:14 pm

Coś niesamowitego - powinienem to dać w dziale świadectwa, bo jest to dowód na to, że Bóg szybko odpowiedział na moje modlitwy dając mi dwa lata temu takie zrozumienie, które mnie przerosło, choć okazało się prawdziwe! Wprawdzie ja miałem tylko niejasne pojęcie o tym ale okazao sie, że wszystkie zdania wyłuszczone na czerowono wypowiedziałem na długo przed tym, jak przeczytałem tą książkę! Bóg jest wielki!

Wybaczcie mi niedoskonałą jakość skanu. Zainteresowanych odsyłam do książki Jeana Danielou "Teologia judeochrześcijańska". Miłej lektury.

    ROZDZIAŁ VI


[interwencja moderatora]

tu następował długi tekst (rozdział z książki. Został jednakże usunięty, ponieważ jest to forum dyskusyjne, a nie miejsce na wklejanie tekstów.

[/interwencja moderatora]
Lehaim
 

Postprzez darq » Cz sie 30, 2007 7:23 am

Drogi Lehaim i wszyscy inni kochani. To jest FORUM DYSKUSYJNE, i nie róbmy offtopików. Jeśli chcesz podyskutować nad jakimś tekstem. Wklej odnośnik, a nie cały tekst. Miejsce na serwerze kosztuje też. Trzymajmy się więc konwencji forum, a nie magazynu.

ps. po kilku dniach ten topic zostanie usunięty, albo zostanie (jako przestroga) i będzie zablokowany.
A użytkownika proszę o założenie tematu jeszcze raz, tym razem z sensem i pod warunkiem, ze chcesz o czymś porozmawiać. Tablicę ważnosci i "objawień" proszę umieszczać na swoich stronach www, a nie na forum.
Ostatnio edytowano Cz sie 30, 2007 7:24 am przez darq, łącznie edytowano 1 raz
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez axanna » Cz sie 30, 2007 7:23 am

Oj, jakie rewelacje! Bardzo ciekawe. Łącznie z tymi zachwytami nad samym sobą, jako nad 'wybrańcem' Bożym. Rzeczywiście - 'coś niesamowitego' 8)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron