Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:49 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Kondolencje

porozmawiajmy o modlitwie

Postprzez darq » Pn lip 23, 2007 6:57 pm

przyłączam się do kondolencji
[*]
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Joanna1 » Pn lip 23, 2007 8:17 pm

Ja również, wyrazy szczerego współczucia dla rodzin pogrązonych w smutku. Niech Pan zesle im łaske pocieszenia.
Joanna1
 

Postprzez hungry » Pn lip 23, 2007 8:44 pm

Tak jest przykre to jest stracic kogos bliskiego dlatego przylaczam sie do wyrazów współczucia dla osob które straciły kogos w tej tragedii. A módlmy się o osoby które przeżyly te traumatyczne zdarzenie aby Bóg zaleczył nie tylko rany fizyczne ale i psychiczne w ich życiu.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Katarynka » Pn lip 23, 2007 9:14 pm

Ja również się przyłączam. Szczerze współczuję. Będę się modlić o tych, ktorzy utracili swych bliskich, niech Bog ich pocieszy.
Katarynka
 

Postprzez Klaudia » Pn lip 23, 2007 10:11 pm

Szczerze wspolczuje osobom pograzonym w smutku,zalu,bolu.Niech Pan wspomoze Was swoja laska w tak trudnych chwilach i wypelni Wasze serca pocieszeniem.
Klaudia
 

Postprzez Georginia » Pn lip 23, 2007 11:07 pm

Ja również jestem przygnębiona tym tragicznym wydarzeniem i przyłączam się do kondolencji.Polecam Panu wszystkie ofiary wypadku,które On w cudowny sposób zachowal od śmierci.Oby pelni wdzięcznośći dla Pana życia i śmierci,pocieszeni i wzmocnieni żyli dalej na Jego chwałe.
Georginia
 


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron