Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:59 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Przepraszam!

porozmawiajmy o modlitwie

Przepraszam!

Postprzez darq » So lis 11, 2006 8:58 am

Chciałbym przeprosić wszystkich czytających i piszących w tym dziale, ale podczas dzisiejszej walki ze spamerem (ok. 45 minut) czyszczenie, przez głupotę wykasowałem wszystkie tematy z tego działu :(
Mam nadzieję, że jest to jeszcze do odzyskania.
Jeszcze raz przepraszam.
darq (w prochu i popiele)
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez admin » N lis 12, 2006 12:08 am

Nie jest do odzyskania.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Katarynka » N lis 12, 2006 10:49 am

Nic się nie stało...Moje wpisy były tak glupie, że nawet się cieszę...
Katarynka
 

Postprzez darq » Pn lis 13, 2006 4:00 pm

Rozmawiałem już z adminem, niestety wszystko odeszło w cyfrowy niebyt :(
Więc zapraszam do zakładania nowych wątków.
Może będzie to okazja, by zamiast kontynuować kłótnie stworzyć coś konstruktywnego.
Nie mniej żałuję, że akaurat ten dział został ogołocony. Teraz wygląda jakbyśmy nie mieli nic do powiedzenia w temacie nam najbliższym, czyli rozmowie z Ojcem.
Pozdrawiam
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez emilia » Pn gru 25, 2006 1:54 am

Nie przejmuj sie Bog wszystko obraca ku dobremu .Pozdrowionka
emilia
 

Postprzez Baranek » N lut 11, 2007 10:24 pm

Podoba mi się wpis Katarynki
Nic się nie stało...Moje wpisy były tak glupie, że nawet się cieszę...
Jeśli ze szczerego serca napisane - a wierzę że tak - to jesteś dobrym przykładem na tym forum.
Pozdrawiam
Baranek
Baranek
 

Postprzez leaf only » Pn lut 12, 2007 7:33 pm

Baranek napisał(a):Podoba mi się wpis Katarynki
Nic się nie stało...Moje wpisy były tak glupie, że nawet się cieszę...
Jeśli ze szczerego serca napisane - a wierzę że tak - to jesteś dobrym przykładem na tym forum.
Pozdrawiam
Baranek


O, wilczek w baranka skórze?

Ha ha ha, zaczyna mnie to śmieszyć trochę, jak biedny baranek, błotem obrzucany, od katolików niecnych wyzywany, zaczyna powoli ujawniać swą iście niełagodną naturę.

Widzisz Baranku-szkodniku, wolę jeden szczery post Katarynki, skromnej i świadomej swych niedoskonałości osoby, od Twoich wyrachowanych zaczepek.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez Baranek » Pn lut 12, 2007 9:51 pm

w jakim sensie jestem szkodnikiem? uzasadnij proszę. czy nie wolno wypowiadać mi się tutaj? Ja jestem chrześcijaninem więc mogę
pozdrawiam
Baranek
Baranek
 

Postprzez leaf only » Pn lut 12, 2007 9:58 pm

Baranku, wszystko możesz.
Ale nie wszystko jest pożyteczne.
Pomyśl o tym, wilczku. W chwili wolnej od uprawiania swej pozornie łagodnej działalności forumowej.

W jednym nie kłamiesz na pewno: wieki tradycji katolickiej pracowały na Ciebie.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez Baranek » Pn lut 12, 2007 10:10 pm

Ciesze się że mam za sobą wieki katolickiej tradycji. I ty też powinieneś się cieszyć. Bo gdyby nie było Kościoła katolickiego to nie byłoby też twojej wiary. Bo ona - a wnioskuję z twoich postów - zasadza się tylko na krytyce KK. Jeszcze nie widziałem żebyś gdziekolweik coś pozytywnego napisał.
A więc kolego wytłumaczę ci żebyś zaczął być prawdziwie wierzącym - wiara nie polega na obrzucaniu kogoś obelgami. Nie to nie jest wiara. Wiara jest dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie. To co urpawiasz to jest AEwangelia - czyli NieEwangelią. Lub inaczej złą nowiną o Jezusie Chrystusie.

Baranek
Baranek
 

Postprzez leaf only » Pn lut 12, 2007 10:22 pm

Drogi wilczku.

Wieki tradycji to niekoniecznie powód do dumy jednak. Różnie się historia kościoła toczyła. W każdym razie ja widzę w owym zapleczu pewne usprawiedliwienie Twojej buty - takie masz wzorce.
Po drugie - nie czytałeś zbyt wielu moich postów, skoro nie zapadło Ci w przepastną pamięc, iż jestem kobietą. i tylko to, żeś nie poczytał, wyjasnia kłamstwo, jakobym się wyłącznie krytyką KR-K trudniła - szkoda na to, wilczku, czasu.
Nie czuję się Twym "kolegą", choćby z powodów gramatycznych.

Czy nie napisałam nic pozytywnego?? Ha Ha!
A kto dał Ci prawo do takiej oceny? Szkodliwa Twa działalność nie robi na mnie wielkiego wrażenia, Twe "druzgocące" recenzje również.
Co nie zmienia faktu, że za nią odpowiesz. Żałośni protestanci wierza bowiem w indywidualną odpowiedzialność przed Bogiem.

Pomyśl o tym w wolnej chwili, wilczku.

Dobranoc.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez darq » Wt lut 13, 2007 10:52 am

Ależ, proszę, czy wszędzie muszą być pyskówki?
I to do tego nie związane z tematem. Proszę, proszę bądźmy dla siebie troszkę łaskawsi. Nie musimy się zgadzać ze sobą, i nie musimy sie sobie podlizywać, ale polemizować i dyskutować można okazując sobie szacunek.
Jeszcze raz proszę...
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Baranek » Wt lut 13, 2007 10:52 am

W poprzednim poście napisałem:
Ciesze się że mam za sobą wieki katolickiej tradycji. I ty też powinieneś się cieszyć. Bo gdyby nie było Kościoła katolickiego to nie byłoby też twojej wiary. Bo ona - a wnioskuję z twoich postów - zasadza się tylko na krytyce KK. Jeszcze nie widziałem żebyś gdziekolweik coś pozytywnego napisał.

a ty napisałaś:

Po drugie - nie czytałeś zbyt wielu moich postów, skoro nie zapadło Ci w przepastną pamięc, iż jestem kobietą. i tylko to, żeś nie poczytał, wyjasnia kłamstwo, jakobym się wyłącznie krytyką KR-K trudniła - szkoda na to, wilczku, czasu.

Napisałem wyraźnie że NIE WIDZIAŁEM twoich pozytywnych wypowiedzi na tym forum, a nie to że ich tam nie ma.
Nie czytałem wielu twoich postów, ale te które czytałem były w większości conajmniej agresywne.
Podobnie jak ten - gdzie - co zdumiewająco łatwo ci przychodzi - zarzucasz mi kłamstwo.

To że napisałem "kolego" - za to należy przeprosić i przepraszam. Bo niewiastą jesteś.

Powiedz mi naprawdę - skąd w was tyle agresji? Ja po prostu tego nie pojmuję. Gdybyśmy się spotkali gdzieś na ulicy to chyba byś mnie zwyzywała - oczywiście w imię prawdy.
Baranek
Baranek
 

Postprzez leaf only » Wt lut 13, 2007 9:51 pm

Powiedz mi naprawdę - skąd w was tyle agresji? Ja po prostu tego nie pojmuję. Gdybyśmy się spotkali gdzieś na ulicy to chyba byś mnie zwyzywała - oczywiście w imię prawdy.


Przykro mi, baranku-wilczku, że nie widzisz w moich postach nic prócz nienawiści.
Moje życie jest wypełnione wyzywaniem katolików na ulicy:))))

Ale pocieszę Cię, że Twoi ukształtowani tą samą wielowiekową tradycją współwyznawcy są w tym o niebo[?] lepsi...
...z iście barankową łagodnością....

Żegnam wilczku:)
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Następna strona

Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron