Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:08 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

porozmawiajmy o modlitwie

O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez Karolina » Wt sie 29, 2017 1:35 pm

w zeszły piatek odbył sie moj egzamin na prawo jazdy Było to moje drugie podejście wiec denerwowałam sie jeszcze bardziej ze znowu nie zdam. Postanowiłam ze egzamin powierzę Jezusowi i Duchowi św. Obiecałam sobie ze przez cały tydz będę uczęszczać do kosciola na msze i do komuni. Modliłam sie codziennie do Jezusa, Matki Bożej i Ducha św. Nadszedł piatek godz 12:30 po 20 min zostałam wywołana. Poprzednim razem oblalam na łuku a tym razem poszło mi świetnie. Jazda po mieście tez dobrze mi szła, ruchu nie było prawie wogole mimo ze była to prawie 13 godz pieszych i rowerzystów również. Na dodatek pani egzaminator patrzyła w telefon prawie cały czas co w sumie mnie bardzo cieszyło. Po 32 min wrocilam do MORDU z wynikiem pozytywnym. To wszystko zawdzięczam Jezusowi Duchowi św i Maryi. Ponadto modliłam sie także do św Krzysztofa (patrona kierowców) św Józefa o pomoc taka jaka dawał Maryi oraz do św Rity. Dzieki modlitwie udało mi sie zdać i spełnić swoje marzenie. Pamietajmy zeby zawsze sie modlić to naprawde pomaga.
Karolina
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 29, 2017 1:20 pm

Re: O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez Córka Boga » N wrz 24, 2017 6:38 pm

Karolino! Gratuluję Ci zdania Prawa Jazdy! Masz rację, że modlitwa jest czymś niezwykłym, wiele razy Bóg wysłuchuje moich modlitw, czasem również poszczę w jakiejś intencji. Jednak chciałabym ostrzec Cię Słowem Bożym przed zwiedzeniami. Chciałabym abyś sama sięgnęła po Pismo, przeczytała poniższe fragmenty i zastanowiła się nad tym czy aby napewno Bóg chce żebyśmy uważali Maryję i zmarłych "świętych" za pośredniczkę.

Księga Wyjścia 20;3-6
1 Tm 2;5
Księga Powtórzonego Prawa 18;9-14

A tutaj abstrachując od tematu (warto zadać sobie pytanie: Kto nakazuje powstrzymywania się od pokarmów? Kto zabrania wchodzić w związki małżeńskie?)

1 Tym 4;1-4
1 Tym 3;2-5

Zachęcam do poznawania tego w co wierzymy i szukania odpowiedzi na pytania bezpośrednio w Piśmie! Pozdrawiam :)
Córka Boga
 
Posty: 3
Dołączył(a): N wrz 24, 2017 5:48 pm

Re: O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez dobraduszyczka » Pt paź 20, 2017 2:17 pm

Również miałam podobną sytuację :) udało mi się zdać prawo jazdy za 3 razem. Gdy podchodziłam wtedy do egzaminu to już od 2 tyg codziennie modliłam się do św. Krzysztofa i do Matki Bożej. Warto powierzyć swoje kłopoty i problemy Panu Bogu bo naprawdę pomogą nam zawsze.
dobraduszyczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt paź 20, 2017 2:11 pm

Re: O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez Haydi » Cz gru 28, 2017 1:51 pm

Jeżeli udało się Wam zdać egzamin z prawa jazdy dzięki modlitwie, to w takim razie jak zdają egzamin - i to za pierwszym podejściem -Ci, którzy się nie modlą? Skąd pewność, że to efekt działania sił nadprzyrodzonych?
Haydi
 

Re: O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez hungry » Śr sty 24, 2018 7:19 pm

Haydi napisał(a):Jeżeli udało się Wam zdać egzamin z prawa jazdy dzięki modlitwie, to w takim razie jak zdają egzamin - i to za pierwszym podejściem -Ci, którzy się nie modlą? Skąd pewność, że to efekt działania sił nadprzyrodzonych?

Bez względu na to czy ludzie w to wierzą czy nie zdolności też są darem od Pana Boga za co niektórzy są Jemu wdzięczni a niektórzy nie. Podobnie jak w potrzebach niektórzy się modlą do Niego a niektórzy nie. :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Modlitwa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron