Teraz jest N wrz 24, 2017 11:24 am Wyszukiwanie zaawansowane

Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

porozmawiajmy o modlitwie

O tym jak Jezus i Duch św zdali za mnie prawo jazdy

Postprzez Karolina » Wt sie 29, 2017 1:35 pm

w zeszły piatek odbył sie moj egzamin na prawo jazdy Było to moje drugie podejście wiec denerwowałam sie jeszcze bardziej ze znowu nie zdam. Postanowiłam ze egzamin powierzę Jezusowi i Duchowi św. Obiecałam sobie ze przez cały tydz będę uczęszczać do kosciola na msze i do komuni. Modliłam sie codziennie do Jezusa, Matki Bożej i Ducha św. Nadszedł piatek godz 12:30 po 20 min zostałam wywołana. Poprzednim razem oblalam na łuku a tym razem poszło mi świetnie. Jazda po mieście tez dobrze mi szła, ruchu nie było prawie wogole mimo ze była to prawie 13 godz pieszych i rowerzystów również. Na dodatek pani egzaminator patrzyła w telefon prawie cały czas co w sumie mnie bardzo cieszyło. Po 32 min wrocilam do MORDU z wynikiem pozytywnym. To wszystko zawdzięczam Jezusowi Duchowi św i Maryi. Ponadto modliłam sie także do św Krzysztofa (patrona kierowców) św Józefa o pomoc taka jaka dawał Maryi oraz do św Rity. Dzieki modlitwie udało mi sie zdać i spełnić swoje marzenie. Pamietajmy zeby zawsze sie modlić to naprawde pomaga.
Karolina

Powrót do Modlitwa