Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:56 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

e-sword pod Linuxem

zalety i ich wady

e-sword pod Linuxem

Postprzez Gunther » Pn sty 02, 2006 2:36 pm

Szperając w googlach trafiłem na informacje, że e-sworda można zainstalować pod linuxem (np tutaj: http://forums.suselinuxsupport.de/lofiversion/index.php/t26095.html ). Sam jednak nie mogę dać sobie rady z instalacją. Tzn. instalacja przebiega sprawnie i dobrze, jednak otwarcie programu powoduje, że mogę korzystać z "gołego" e-sworda, bez modułów biblijnych. Jeszcze nie próbowałem metody opisywanej w linku, może jednak ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii?
Darq, próbowałeś?
(a w międzyczasie wypróbowałem najnowszego Gnome Sworda - w sumie to byłby niezły gdyby nie fakt, że u mnie nie chce wyświetlać numerów Stronga)
Gunther
 

Postprzez darq » Pn sty 02, 2006 3:28 pm

Jeszcze nie miałem czasu :(, ale postaram się to nadrobić. Mam nadzieję, że wreście to będzie to coś :)
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Gunther » Cz sty 05, 2006 12:56 am

A ja tymczasem próbując rozwalam sobie system...
Choroba, czasami człowiek robi straszne głupoty a później zastanawia się dlaczego to zrobił... Za chwile okaże się czy wszystko sknociłem, czy tylko troszkę...


chyba straciłem internet w moim Linuxie...
Innych błędów brak...

Ten sidenet w trakcie instalacji postanowił się połączyć z siecią. Niestety byłem akurat odłączony, więc proces się nie zakończył (?). Po wszystkim zrobił mały remenent w wine'ie. Niestety próba instalacji e-sworda się nie udała. Później ja sam trochę namieszałem, no i straciłem chyba połączenie z neo...
Jak teraz ten sidenet odinstalować?

***

uff, internet działa...
Gunther
 

Postprzez Gunther » Pn maja 21, 2007 12:38 am

Po dłuugiej przerwie: można e-sworda zainstalować pod linuksem.
Opis tutaj:
[url]http://frankscorner.org/index.php?p=e-sword
[/url]
Trzeba ściągnąć sobie biblioteki riched20.dll i msls31.dll. Pierwszą w konfiguratorze wine ustawić jako natywną dla programu e-sword. Wcześniej oczywiście zainstalować wine :D
Działa dobrze, poza modułem do przeglądania grafiki.

No i pozdrawiam forumowiczów, zwłaszcza tych starych, którzy jeszcze mnie pamiętają. :lol:
Gunther
 

Postprzez darq » Pn maja 21, 2007 8:34 am

Witaj i po długiej przerwie i Linux rządzi :)
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl


Powrót do Programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron