Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:25 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Biblia wyrażona codziennym, zrozumiałym językiem

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Biblia wyrażona codziennym, zrozumiałym językiem

Postprzez Odbierz wiadomość » So lip 28, 2018 4:30 pm

Witajcie Kochani,

Biblia to nie jakaś tam książka, którą możemy przeczytać w taki sam sposób jak czytamy lektury w szkole czy książki różnych gatunków.
Wiem z własnego doświadczenia jak trudne było dla mnie zabranie się za samo otworzenie Pisma Świętego,
nie wspominając o próbie zagłębienia się w ten niezrozumiały wtedy dla mnie język.
Na pewno nie jestem jedyną osobą, która miała lub ma z tym problem.

Osoby poszukujące Boga - nie zniechęcajcie się po przeczytaniu kilku fragmentów z Pisma Świętego,
nie jest to aż tak trudne do zrozumienia jak się wydaje.
Od 2016 roku jestem bardzo mocno zaangażowany w głoszenie Słowa Bożego wyrażonego codziennym,
zrozumiałym językiem.
Przekonaj się jak Bóg w codziennym życiu zachęca nas do działania i pokazuje w jaki sposób znaleźć się bliżej Niego.

Wszystko zaczęło się od założenia społeczności na facebooku, w sposób niewytłumaczalny dla mnie ogarnęło mnie natchnienie. Najchętniej opowiedziałbym wam całe swoje życie i podzielił się z Wami tą wspaniałą łaską jaka na mnie spadła, ale domyślam się, że nie jest to odpowiednie miejsce na dzielenie się swoimi świadectwami wiary, więc jak znajdę chwilę chętnie napiszę o tym w odpowiednim miejscu.

Kanał na youtube jest bardzo świeżym projektem nad, którym aktualnie pracuję. Do tej pory możecie znaleźć na kanale zwiastun i pierwszy odcinek, a niebawem pokażą się kolejne odcinki. Treści zawarte w materiale będą na podstawie fragmentów z Pisma Świętego wyrażone codziennym językiem. Nie zabraknie również fragmentów z Ewangelii.
Wasza obecność będzie dla mnie ogromnym wsparciem oraz motywacją!
Jestem przekonany, że to będzie coś wielkiego!

Poniżej zamieszczam link. Jeżeli zostaniecie ze mną na dłużej to będzie mi bardzo miło.
https://www.youtube.com/channel/UCn6vbO ... subscriber
Odbierz wiadomość
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lip 28, 2018 4:09 pm

Re: Biblia wyrażona codziennym, zrozumiałym językiem

Postprzez MarDeb » Cz kwi 15, 2021 12:10 pm

Na kanale od 2 lat są tylko 3 filmy.
MarDeb
Aktywny
 
Posty: 166
Dołączył(a): Pt maja 31, 2019 4:32 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron