Teraz jest Cz cze 04, 2020 7:44 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Biblia na Facebooku

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Biblia na Facebooku

Postprzez joachimzelek » Śr lut 15, 2012 10:08 am

Akcja „Pismo Święte w wersji mp3", którą zorganizował Serwis „Poważne sprawy, poważne odpowiedzi" osiągnęła sukces, którego chyba nikt nie oczekiwał. Nie jest to jednak sukces jednorazowy, ale regularne, codzienne działanie. Akcja wciąż trwa i - co więcej - rozszerza się.

Okazało się, że jest bardzo wielu ludzi, którzy - zajęci codziennymi obowiązkami, zabiegani - potrzebują Pisma Świętego dostępnego w każdej chwili. Takiego, z którego mogliby korzystać w drodze do pracy w samochodzie, autobusie, czy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Zainteresowanie było naprawdę ogromne!

Biblia na Facebooku - strona główna - http://www.facebook.com/biblia.audio

Chcesz propagować Biblię - dołącz do nas - http://www.tyniec.benedyktyni.pl/ps-po/?page_id=9106

Naturalnym przedłużeniem i konsekwencją tej akcji było utworzenie strony „Pismo Święte w wersji mp3" na Facebooku. To pierwsza taka inicjatywa, w której na popularnym portalu społecznościowym pojawia się w jednym miejscu to, co najbardziej związane z Pismem Świętym.

Jest to również kolejne narzędzie i sposób, dzięki którym można w łatwy i szybki sposób dotrzeć do ludzkich serc. Dzięki temu nie trzeba już nawet przeglądać stron internetowych. Na profilu „Pismo Święte w wersji mp3" codziennie przygotowywane są fragmenty Pisma Świętego, oczywiście w formacie audio, do posłuchania. Dodatkowo umieszczamy komentarze do tekstów biblijnych, nagrane przez wybitnych znawców Pisma Świętego oraz komentarze liturgiczne na każdy dzień. A to, co najważniejsze - każdy czytelnik serwisu PS-PO lub fan profilu „Pismo Święte w mp3" na Facebooku - ma możliwość pobrania Biblii Tysiąclecia w całości - oczywiście w wersji do słuchania.

Już teraz wszyscy fani mogą poznać historie postaci, które pojawiają się na kartach Biblii, a najnowszą inicjatywą są „Biblijne perełki" - specjalnie wybrane i wyselekcjonowane, najpiękniejsze cytaty z Pisma Świętego. A to dopiero początek - jeszcze wiele, wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw przed nami.

pozdrawiam
joachimzelek
joachimzelek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lut 15, 2012 10:04 am

Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron