Teraz jest Cz kwi 25, 2024 2:08 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Strona Zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Cieszynie

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Strona Zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Cieszynie

Postprzez Noe777 » Pt gru 26, 2008 6:21 pm

Ruszyła nowa strona Kościoła Zielonoświątkowego zboru "Elim" w Cieszynie. Serdecznie Zapraszam na http://www.elimcieszyn.pl/onas.php
Noe777
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt paź 07, 2008 2:26 pm

Postprzez darq » Pt gru 26, 2008 8:51 pm

super, tylko proszę o nie pisanie samymi dużymi literami (to oznacza krzyk), już poprawiłem
;)
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez admin » So gru 27, 2008 10:03 am

Chcial czlowiek wykrzyczeć to :D

Szkoda, ze tak wiele osob krzyczy tutaj na nas ;)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez darq » So gru 27, 2008 11:43 am

bo i strona fajna, to i wykrzyczeć chciał, a taka już nasza rola (jak długo jeszcze?) żeby studzić lub podpalać w zależności od sytuacji :D
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Badrzo wartościowa" strona...

Postprzez Heniek » N kwi 12, 2009 7:08 am

:) Witam...
Dla mnie -i wg mnie i mojej -drugiej połowy-Helenki-nie tylko-strona ELIM" jest bardzo wartościowa-tematycznie,konkretnie i...duchowo.!
Warto-aby inni sceptycy i przeciwnicy-zazdrośnicy-/powoli i 2-krotnie ją przeanalizowali :P ./
Można z tych przykładów-życia w społeczności TYCH-ludzi prawdziwie wierzących/bez urazy -innych/ nauczyć się więcej NIŻ w tradycyjnych kościołach-podładowując duchowy "[b]akumulator -energią-
"wprost od Jezusa... :o ..Nie wierzycie-zapraszam Każdego-na -"zajęcia"-do podobnych społeczności...o zielonym kolorze"- Heniek
Heniek
 


Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron