Teraz jest Wt kwi 16, 2024 6:54 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

www.poszukiwacz.za.pl

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

www.poszukiwacz.za.pl

Postprzez Poszukiwacz » Pn cze 09, 2008 7:35 pm

Witam wszystkich :wink:

Zapraszam Was na moją domową stronę, która póki co jest bardzo skromna (plany są ambitne). Znajdziecie tam wszystko to czym się interesuję, czyli:

1. Aniołowie i wszystko co jest z nimi związane.

2. Zdrowie - uważam, że każdy chrześcijanin powinien o siebie dbać i zdowo się odżywiać (moje własne zdanie nie czepiać się) :wink:

3. Mistycyzm (dział w przygotowaniu) - moi ulubieni mistycy to św. Hildegarda z Bingen, Marcin de Porres i Solanus Casey.

To tak w skrócie :wink: Pragnę podkreślić, że informacje zawarte na mojej stronce są oparte o fachową literaturę.

Pozdrawiam wszystkich :P

Niech Pan Bóg obdarza Was uśmiechem i zdrowiem każdego dnia :wink:

http://www.poszukiwacz.za.pl
Poszukiwacz
 

Postprzez hungry » Wt cze 10, 2008 10:25 am

Wybacz ale co ma wspólnego mistycyzm z biblią? Ja nie potrzebuję koncentrować swojego życia na życiu jakichś mistyków których życia nie kwestionuję. Ale nie mam obowiązku się do nich upodabniać czy naśladować. Mam sie upodabniać do Jezusa co tez robię każdy dzień mając z Nim bliską więź bez potrzeby mistycyzmu. Będąc katolikiem owszem interesowałem się mistycyzmem ale od kiedy już nim nie jestem moją jedyną autorytatywną normą mojej wiary i życia jest jedynie Biblia. Zapraszam na moją stronę www z moim świadectwem. Zaś o aniołach i zdrowiu nawet wszystko znajdziesz w Biblii.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron