Teraz jest Pt kwi 19, 2024 3:48 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Goodtv.pl - interaktywna telewizja chrześcijańska

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

ql

Postprzez scy » So lut 16, 2008 7:23 pm

Znakomita strona. Gratuluje pomysłu.
Skąd bierzecie materiał?


POZDRAWIAM
scy
 

Postprzez darq » N lut 17, 2008 2:08 pm

Nie cenzurujecie. A czy moderujecie?
To znaczy czy robicie przesiew i nauczania, kazania etc. w jakiś sposób kontrolujecie, żeby ktoś "trucizny" nie podał zamiast " wartościowego pokarmu"?
Bo czym innym cenzura, a czym innym moderacja i kontrola. A na karmiącym ciąży odpowiedzialność.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 11:44 am

To już rozumiem, że nie zabraniacie :)
ja pytam raczej czy odrzucacie rzeczy niewartościowe, etc.?
pozdrawiam
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 1:55 pm

Dzięki za informacje, a teraz prośba, byś nie reklamował się wszędzie na tym forum. Wystarczy to jedno miejsce, wciskanie się na siłę z reklamą (w miejsca do tego nie przeznaczone) jest co najmniej nie grzeczne.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 2:22 pm

Jak się jest moderatorem, to się tak robi, bo się jest za to odpowiedzialnym. A nie etyczne jest wciskanie sie na siłę w nie właściwe miejsca. Cel nie uświęca srodków. Zawsze trzeba być w porzadku co do zasad, np. regulaminu forum i netetykiety
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez axanna » Wt lut 19, 2008 2:27 pm

Szanowny 'goodtv', przed Tobą nie jeden raz się grzecznie tłumaczono o zasadach danego forum, jakie sobie po chamsku olewasz. Nie widzę w ogóle żadnych podstaw, aby prowadzić jakąś dyskusje z takim człowiekiem jak Ty, nadaremnie probując coś ci uświadomić o zasadach, grzeczności i podobne, gdyż do Ciebie dociera tylko własna korzyść i racja i wyjątkowo nic poza tym. Moim skromnym zdaniem pozostaje tylko cierpliwie usuwać namolną reklamę z miejsc, gdzie być nie powinna i tyle.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 2:34 pm

Sorry, ale który temat ja założyłem, o który chodzi? Coś się zgubiłem w naszej wymianie zdań.
Spytałem czy moderujecie na good.tv odpowiedziałeś ja tą odpowiedź przeczytałem, więc jest tu już jakaś rozmowa. Stad nie rozumiem ostatniego Twojego posta.
Proszę o wyjaśnienie.


aaaaaa, już wiem, sorry nie zauważyłem Twojej zmiany posta wyżej.
Tak się składa, ze tamta część forum podlega całkowicie mnie. Jej zamierzeniem jest pomoc dla kaznodziejów. Stad między innymi moje pytanie o moderowanie goodtv. Ponieważ owa moderacja jest dość luźna, usunąłem linka, dlatego, ze nie mogę brać odpowiedzialności za to co tam może się znaleźć. To jedno, Drugie zaś to, to, że nie ma to być baza kazań do słuchania lecz pomoc w służbie kaznodziejskiej.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Następna strona

Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron