Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:31 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Goodtv.pl - interaktywna telewizja chrześcijańska

Przedstawienie, omówienie itp. (dot. tylko stron o tematyce chrześcijańskiej). Odnośniki do innych for będę kasowane).

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 2:58 pm

1. link jest do bazy ilustracji kazań (przykładów do kazań), a nie do kazań czy nauczania, dostrzegasz "drobną" różnicę?
2. w reklamowanym przez Ciebie portalu oprócz kazań są świadectwa, i różne inne rzeczy "zbędne" z punktu widzenia głównej wizji "bazy ilustracji do kazań" i pomocy dla kaznodziei.


Masz ciekawy styl bycia: ciągłe atakowanie i "czepialstwo". Wybacz ale nie odpowiada mi taki styl rozmowy.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 3:24 pm

skasowałem. Dlaczego? Odpisałem. Jesteś bardzo nachalny ze swoją reklamą, to odrzuca. Czy nie dostrzegasz różnicy pomiędzy reklamą, a oferowaniem? Cel nie uświęca środków. Spróbuję to wyjaśnić na przykładzie:
w naszym mieście są tablice ogłoszeniowe (słupy). Tylko tam można wieszać ogłoszenia. Czy zaproszenie na ewangelizację wiszące na drzewie będzie świadectwem? Nie, jest to złamanie przepisów prawa. I organizatorom należy się mandat. Czy jestem przeciw ewangelizacji jeśli nie pozwalam wieszać plakatów na drzewie? Nie, jestem za tym by robić to z poszanowaniem prawa.
Natomiast swoją postawą (nie tylko na tym forum, ale i na innych gdzie występujesz pod różnymi nickami, wielokrotne rejestrowanie się pomimo banowania) pokazujesz, ze brak Ci poszanowania prawa.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez axanna » Wt lut 19, 2008 3:24 pm

Reklamę z działu Film, ja usunęłam z przyczyn... patrz post poprzedni.
Wystarczy że zareklamowałeś tutaj swoją stronę, więc wszystkie inne reklamy - co tam macie w sprzedaży i podobne, umieszczaj u siebie. Jeżeli przekroczysz granice - to i ten temat może wylądować w koszu, więc radzę życzliwie, abyś zaprzestał wklejania reklam we wszystkich działach tego forum - bo nic to nie da.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez darq » Wt lut 19, 2008 3:38 pm

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post nad axanną
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez admin » Pn maja 19, 2008 9:07 am

Watek przeniesiony z laskawej woli admina tutaj (tamten skasowany):

burakus napisal:
zachęcam wszystkich do pobierania świadectw w wersji video DivX ze strony goodtv.pl. ( forum) . Uwaga proszę nie robić żadnych wpisów forum służy tylko do zamieszczania plików video !!!
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Poprzednia strona

Powrót do Nowe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron