Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:57 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

palenie...

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

palenie...

Postprzez weoh » Wt sie 07, 2012 11:24 pm

Witam, przeczytałem wiele postów na naprawdę różnych forach, i moje pytanie jest proste czy palenie marihuany to grzech ? Wiem na 100% , szkodliwość mniejsza niż papierosy, a palenie papierosów nie jest grzechem ciężkim(nie mówię o nałogu). Nie uzależnia FIZYCZNIE tylko psychicznie(co za tym idzie uzależnia tak jak kawa, czekolada i tp). Można poruszyć kwestie uciekania od problemów, ale moje pytanie dotyczy palenia dla czystej przyjemności tak jak załóżmy picie lampki wina.
weoh
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 11:15 pm

Re: palenie...

Postprzez hungry » Śr sie 08, 2012 8:06 am

weoh napisał(a):Witam, przeczytałem wiele postów na naprawdę różnych forach, i moje pytanie jest proste czy palenie marihuany to grzech ? Wiem na 100% , szkodliwość mniejsza niż papierosy, a palenie papierosów nie jest grzechem ciężkim(nie mówię o nałogu). Nie uzależnia FIZYCZNIE tylko psychicznie(co za tym idzie uzależnia tak jak kawa, czekolada i tp). Można poruszyć kwestie uciekania od problemów, ale moje pytanie dotyczy palenia dla czystej przyjemności tak jak załóżmy picie lampki wina.

Temat identyczny był tu. Proszę na przyszłość przeglądać w wyszukiwarce. Dlatego twój wątek zamykam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron