Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:06 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Swiat byl by duzo lepszy bez chrzescijanstwa.

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez zosiano » Wt wrz 15, 2009 2:54 pm

hungry napisał(a):zosiano nikt nie mówi tu o banie poza tym spójrz proszę na daty kiedy dyskusja się toczyła (26 sierpnia). Od tamtej pory nie odezwał się autor wątku. Co nie szkodzi na przeszkodzie nam się wypowiadać, więc bardzo ciekawe spostrzeżenia tutaj wysunęłaś odnośnie postępu.

No nie tak znowu nikt - jest post z 12 września, aby potraktować go jak trolla i spamera - a takich się przecież banuje - ale w tej chwili to już i tak nie ma znaczenia.
Cieszę się, że zaintrygował cię mój post.
My chrześcijanie najczęściej albo bierzemy uszy po sobie w chwili ataku na chrześcijaństwo, albo staramy się tłumaczyć za grzechy niepopełnione.
Tu trzeba walić merytorycznie.
zosiano
Aktywny
 
Posty: 104
Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 2:41 am
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hungry » Wt wrz 15, 2009 5:45 pm

zosiano zauważ że to dopiero BlueMoon się odniósł 12 września do mojego postu z 26 sierpnia, tego samego dnia w którym ten wątek powstał. Jeśli chodzi zaś o banowanie to o tym decyduje admin i moderator 'darq' a i to słyszałem że jest i tak łaskawi pod tym względem. ;)
A co do Twojego postu w temacie to bardzo lubię czytać właśnie takie konstruktywne wypowiedzi jak Twoja. :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron