Teraz jest So kwi 20, 2024 6:01 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Teoria Darwina, a Adam i Ewa.

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Teoria Darwina, a Adam i Ewa.

Postprzez lauren » So sie 01, 2009 10:53 pm

Męczy mnie pewne pytanie, na które chciałabym pozna odpowiedź. Może taki temat już był, jednak chciałabym pozna odpowiedź (jeśli był proszę o linka do niego). ;)
Na początek wspomnę o tym, że teoria Darwina mówi o tym, że człowiek pochodzi od małpy, jednak chrześcijanie wierzą w stworzenie przez Boga Adama i Ewy.Skoro teoria Darwina jest potwierdzona przez wielu naukowców - właściwie moim zdaniem to bardzo logiczne, etc. Czy to się nie kłóci z waszymi wierzeniami? Skoro wiadoma jest wszystkim teoria ewolucji, dlaczego mówi się o Adamie i Ewie? Nie chcę was do niczego przekona, ale chcę wiedzie jak wy do tego podchodzicie.
lauren
 

Re: Teoria Darwina, a Adam i Ewa.

Postprzez hungry » N sie 02, 2009 7:26 am

lauren napisał(a):Męczy mnie pewne pytanie, na które chciałabym pozna odpowiedź. Może taki temat już był...

Oczywiście że już był, proszę odszukaj. Wątek więc zamykam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » N sie 02, 2009 8:20 am

Hungry jeśli znasz link to podaj czasem poszukującym bo może nie każdy radzi sobie z szukaniem na tak dużym forum.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » N sie 02, 2009 11:59 am

Rozumiem że wyszukiwarka czasami może nawalać :)
O.K. Dlatego i ja sam kiedyś poruszałem tę sprawę w którymś z wątków że mogą niektórzy mieć z nią problemy że technicznie ma chyba ona jakieś błędy. Bowiem te wątki które znalazłem znalazłem dzięki swoim wysiłkom na które nie mam za wiele czasu. Dlatego polecam czasami szukanie przez google poprzez wpisywanie odpowiedniego hasła (tematu) z dopiskiem 'forum chrześcijanin'. Dopóki wyszukiwarka technicznie będzie sprawna.
A póki co o to znalezione wątki. A ten obecny niech będzie zablokowany, a po jakimś czasie najlepiej skasowany bo się robi bajzer.
Dyskusja toczy się właśnie tutaj
i tu
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron